Mesuesi Im (Shqip)

Mesuesi Im (Shqip)

22.7K Reads 2.5K Votes 31 Part Story
Megi By megimegg Updated Jan 28, 2017

Mona, nje vajze 18 vjecare i kalon pushimet e veres ne Hawaii me ndihmen e shoqes se saj Kler. Atje takon Enrikun, personin qe do t'i ndryshoje jeten e qe do ta coje drejt nje dashurie pa asnje krye.
A do te heqe dore Mona nga kjo dashuri e ndaluar? 
Zbulojeni ☺

 • albania
 • lovee
 • romance
 • shqip
 • studentandteacher
 • teen
jessizzling jessizzling Mar 08, 2016
Ai momenti kur une ne vend qe te lexoj "tape" e lexoj "trape". Wtf?? 😂😂😂
AmmyReal98 AmmyReal98 Mar 20, 2016
Ejj ca asht tu ndodh ktu. Mu nuk me dalin pjest e reja te librit???
_Arvi_ _Arvi_ Mar 09, 2016
ahahha :P goce mbaj veten se te dim dhe per goc t ndershme :P 
               Po ti o meg qe me le dhe sot pa gjume :3 xp
MadLand MadLand Aug 20, 2016
Kh kh i see new love in the air *-* damnn it shkruan kaq bukur *-* e adhuroj cdo paragraf ♥
AngieRun AngieRun May 01, 2016
Shume super 😍 menyra e shkrimit fantastike ^^ 
               Ps: te nje histori q kam shkruar, tek kapitulli i pare ka nje skene pak a shume te ngjashme, po jo ne Hawwaii. Pakemi patur te njejten mendje me kete pjesen e larjes ne det 😜
sidorelahasa sidorelahasa Mar 08, 2016
Omg meg kjo ishte shume e bukur. Kam besim se nuk do ta fshish kesaj rradhe perndryshe e di vet ti..