NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Öğretmenim,Senin Bebeğin

Öğretmenim,Senin Bebeğin

3.1K Reads 100 Votes 17 Part Story
yiieepp By yiieepp Updated Feb 26

"Sapık" kelimesine takıntılı olan bir adam ve;
"Sürtük" kelimesine takıntılı olan bir kadın... 
Hikayem böyle başladı aslında. Bana hep sorgulamamam gerektiğini söylediler. Sorulama! Dinini,yaptığını,ailenin yaptığını... kimseyi sorgulama. At gözlüklerini tak ve kimseye acıma! Kullanırlar! Bana böyle öğretildi. Ama beynim söylenenleri almıyor benim. O bebek benim kaderim mi? Yoksa onu istemiyecek miyim? Aldırırdım belki. Daha çok gencim.

   "Bana öyle bakma" dedi Teoman'dan alıntı yaparak. Devam etti sözlerine kız; "Anlayacaklar." 
 Herkes isterdi çoçuğunun babasız büyümemesini. Peki böylesi daha mı hayırlıydı. Hataydı o çocuk. Hatayı ilk karnında sonra kalbinde taşıdı kız. Mutlu muydu? Bilmiyordu. Üzgün müydü? Hayır! Çok sevdiler. Engellere rağmen çok sevdiler. Kapak yaptılar birbirlerine.
"Senden hiçbir şey olmaz."
"Senden de bilim insanı olurdu zaten."
"Olurdu."
"O zaman neden hala buradasın?"
Edebiyat yarışı bile yaptılar!
Çok sevdiler. Peki nasıl ayrıldılar? Çok basit! O öğretmeniydi! 
"Öğretmenim,Senin bebeğin!"
********
Klasikleri aşmak için yazıyorum. Burda okuduğunuz her şeyden habersiz masum kız ayakları yok! Güçlü olmaya çalışan bir kadının hikayesi var! Burda bad boy yok! Burda merhamet var! Birazcık olsun gerçeği yansıtmak istemiştim. Beli biraz saptım ama azıcık olsun başarilı olabildim mi bilemiyorum. Umarım saçma sapan yerlere doğru gitmem. Desteklerinizi ve nasıl olursa olsun -iyi veya kötü- yorumlarınizı bekliyorum. Eleştiri eleştiridir ve saygı çerçevesi içinde yapılmalıdır. Saygı olduğu sürece istediğini söylemekte özgürsündür. Hatırlatmak istedim. 


-----23 Mayıs 2016 tarihinde yazılmaya başlanmıstır.-----

No comments listed yet.