Deli Gelin

Deli Gelin

476K Reads 44.2K Votes 64 Part Story
kübraa By haticekubraozcan000 Updated a day ago

-"Ben deliyim ama sen benden daha delisin." elleri belinde dururken karşısında sırıtan adama saldırmak için fırsat kolluyordu. Küçücük boyu ile bu adamı alt edemezdi belki ama en azından bir iki diş darbesi ile onun canını yakabilirdi.
   -"Bizim memleketin delisi meşhurdur. Yarışmaya bile kalkma benimle Deli Gelin" yerde duran ayaklarını önünde duran sehpaya uzattı. Siyah postalları boyaya açıkmış gibi görünüyordu. 
   -"Çocuk mezarı gibi şuna bak. Çek şu ayaklarını" onun gıcıklığına ayaklarını masadan indirmeden elinde ki gazeteye bakmaya devam etti.
   "Benim de adım Asude ise, seni doğduğuna pişman edeceğim" işaret parmağını ağzına alarak adamın ayaklarını uzattığı sehpaya çarpı işareti koydu.
  05.03.2016

 • aşk
 • deli
 • dev
 • gelin
 • mizah
 • wattys2017
sedefsezer71 sedefsezer71 Jul 02, 2016
En az Bir Tutam kadar güzel olacak sanırım :) Konusu hoşuma gitti. Zoraki evlilik çok islense de önemli olan yazarın konuyu nereye taşıdığı. Eline sağlık canım :)
Busekrc123 Busekrc123 Jun 15, 2016
Tanitimdan bile bu kadar etkilendimse kitaba nasıl baglamayacagımı dusunemiyorum 😮😊 çok güzel ❤
kbraltnsy kbraltnsy Mar 05, 2016
O ne oyle gel dedim mi gelen git dedim mi giden hiç sevmem kabadayı olması tercihim masaya yumrugunu koyacak bir kere 😃😃😃
rhnygr rhnygr Mar 05, 2016
Ayy çok sevindim yaa. Peki çok bekler miyiz yazarcim ? Gerçi bir tutamin bitmesini hic istemem ama :(
selin-visne selin-visne Jul 15, 2016
Zoraki evlilikler çok buralarda ama ona senin ne kattığın Nasıl yazdığın önemli açıkcası ben klişe olmayan şeyler bekliyorum ellerine sağlık ☺️☺️
kbraltnsy kbraltnsy Mar 05, 2016
Kız bak hamile kalmış bebek doğuracak hala hoppalik derdinde tövbe tovbe 😃😃