Korpus Zbawiciela

Korpus Zbawiciela

12.1K Reads 1K Votes 29 Part Story
Zofia A. Mackiewicz By ZofiaAMackiewicz Updated 6 hours ago

Remontujemy

Od kiedy dwadzieścia lat wcześniej ludzkość ledwo przetrwała szereg kataklizmów, które spadały na nią jak grom z jasnego nieba, kolejny potężniejszy od poprzedniego, świat zmienił się nie do poznania. Część kontynentów jest zniszczona, wiele obszarów nie nadaje się do zamieszkania, a ludzie częściowo nie przypominają już ludzi - seria mutacji, tajnych badań i próby zabawy w Boga doprowadziły do wyniszczenia gatunku ludzkiego.

Najgorsze jest to, że Apokalipsa dopiero nadchodzi.

Cover by @Liga_Sprawiedliwych / Batman
Banners by @Tea-Amo
Edit by @Liga_Sprawiedliwych / Batman

Korpus Zbawiciela ® Zofia A. Mackiewicz 2016

Bardzo, bardzo lubię s-f:) Dlatego będę częstą czytelniczką. Tym bardziej, że opowiadanie zapowiada się bardzo interesująco :)
- - Aug 08
Ja linie takie post-apo-sci-fan! I podoba mi się bardzo! :D
Add It Up było w serialu The 100 *-* Kocham tę piosenkę <3
dorotaEf dorotaEf Jun 09
Matko, jestem tak zjechana dzisiejszym dniem, że nawet nie potrafię sklecić jednego zdania... Przyszłam po sy-fy i coś czuję, że je dostanę :D
MrsPsycho99 MrsPsycho99 Aug 25
Podoba mi się ta Sasha, wydaję się być twardą babką, a ja baaaardzo takie lubię. :3 Intrygujący prolog, jeszcze ta siostra Rogera, kim jest? No właśnie, lecę to sprawdzić!
Tea-Amo Tea-Amo Mar 20
Jestem tak podekscytowana tą historią, że nawet sobie nie wyobrażasz. Kocham Science-Fiction, czy jak ty to tam profesjonalnie nazwałaś. Już zapomniałam. :D W każdym razie, prolog rewelacyjny <333333