NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Vampire Love

Vampire Love

16.2K Reads 1.4K Votes 24 Part Story
♥ By Lifeisjustone Completed

Osiemnastolatka, która od tygodnia mieszka wraz ze swoim opiekunem Go rezydencji Mukamich. Jej ojciec zamieszany jest w sprawy z wampirami. Dziewczyna jest pewna siebie i nie daje sobą rządzić sadystycznym braciom. Zaskakują ją słowa Rukiego, ale daje mu do zrozumienia, że póki co nie zamierza się w nikim zakochiwać. Pewnego dnia spotyka Shu, który w całości zajmuje jej umysł i serce. Załamuje się kiedy Ruki mówi jej, że chłopak ceni ją tylko i wyłącznie za jej krew. Po pewnym czasie uczucia Shu do dziewczyny zmieniają się. Czu uda mu się je wyznać i wszystko skończy się szczęśliwie?
   _____________________________________________________-
   Witam w pierwszej części "Vamipre Love". W każdej z 10 części pojawi się historia miłosna innego z braci Sakamakich i Mukamich. Liczę, że się Wam spodoba. Książki nie będą ze sobą powiązane, dlatego możecie zacząć od dowolnej części, ale nie zapomnijcie, aby przeczytać każdą i zostawić po sobie komentarz! 
 Część 2 - https://www.wattpad.com/story/78432062-vampire-love-2
   Zapraszam!
   Nana♥

MartynaSzczur MartynaSzczur Sep 12, 2016
Mam pytanie do Rukiego a brzmi ono tak: RUKI DO JASNEJ CHOLERY CO TY ODWALASZ!?!?!?
tilliana01 tilliana01 Mar 05, 2016
Cuuuuuudoooooo. Ciekawie się zapowiada. Życzę weeny i czekam na nexta
iMichikoo iMichikoo Jul 17, 2016
Jej ! Tego się nie spodziewałam! Bardzo wciągające i bardzo chętnie przeczytam kolejny rozdział i kolejny i kolejny.. 😊😝