Vampire Love

Vampire Love

17.7K Reads 1.6K Votes 24 Part Story
Natalia S. By Lifeisjustone Completed

Osiemnastolatka, która od tygodnia mieszka wraz ze swoim opiekunem Go rezydencji Mukamich. Jej ojciec zamieszany jest w sprawy z wampirami. Dziewczyna jest pewna siebie i nie daje sobą rządzić sadystycznym braciom. Zaskakują ją słowa Rukiego, ale daje mu do zrozumienia, że póki co nie zamierza się w nikim zakochiwać. Pewnego dnia spotyka Shu, który w całości zajmuje jej umysł i serce. Załamuje się kiedy Ruki mówi jej, że chłopak ceni ją tylko i wyłącznie za jej krew. Po pewnym czasie uczucia Shu do dziewczyny zmieniają się. Czu uda mu się je wyznać i wszystko skończy się szczęśliwie?
   _____________________________________________________-
   Witam w pierwszej części "Vamipre Love". W każdej z 10 części pojawi się historia miłosna innego z braci Sakamakich i Mukamich. Liczę, że się Wam spodoba. Książki nie będą ze sobą powiązane, dlatego możecie zacząć od dowolnej części, ale nie zapomnijcie, aby przeczytać każdą i zostawić po sobie komentarz! 
 Część 2 - https://www.wattpad.com/story/78432062-vampire-love-2
   Zapraszam!
   Nana♥

MartynaSzczur MartynaSzczur Sep 12, 2016
Mam pytanie do Rukiego a brzmi ono tak: RUKI DO JASNEJ CHOLERY CO TY ODWALASZ!?!?!?
tilliana01 tilliana01 Mar 05, 2016
Cuuuuuudoooooo. Ciekawie się zapowiada. Życzę weeny i czekam na nexta
iMichikoo iMichikoo Jul 17, 2016
Jej ! Tego się nie spodziewałam! Bardzo wciągające i bardzo chętnie przeczytam kolejny rozdział i kolejny i kolejny.. 😊😝