Walking In The Wind ~ Larry Stylinson ✅ Zakończone

Walking In The Wind ~ Larry Stylinson ✅ Zakończone

42.6K Reads 5.1K Votes 54 Part Story
Heart Attack By 2dreamcometrue Completed

-OOPS...
-HI.
(Właśnie trafiłeś na fanfiction o Larry'm. Radzę się tutaj zatrzymać. Przypadki nie istnieją ;) )

"Faktycznie w życiu nie istnieją przypadki. I wierzę, że to przeznaczenie zaprowadziło mnie tutaj i pozwoliło odnaleźć tą historię. 
Czytałam wiele, naprawdę wiele fanfiction o Larrym, ale żadne nie wywołało u mnie tak mieszanych emocji... Rozumiesz to, że właśnie wściekła piszę ten komentarz, śmiejąc się, a drugą ręką ocieram łzy?!
Dziewczyno to było niesamowite"

Kiedy w szkole pojawia się nowy uczeń, Louis jest przekonany, że zdobywa nowego wroga. Harry szybko zyskuje sobie popularność. Sprawia wrażenie pewnego siebie nastolatka, którego największym problemem jest ułożonie idealnej fryzury. Nikt się nie zastanawia nad tym jak bardzo pozory mogą mylić. 
James Payne nie ma w sobie nic z grzecznego chłopca, jest wredny, pyskaty i złośliwy. Nienawidzi Louisa z wzajemnością, stara się uprzykrzać mu życie i... Przyjaźni się z Harry'm. Pewnego dnia nauczycielka od muzyki ogłasza nowy projekt. Uczniowie zostają połączeni w pary. Rozpoczyna się walka o przyjaźń, miłość i szczęśliwe życie. Kto będzie miał szanse na szczęśliwe zakończenie? I co się stanie kiedy sekrety z przeszłości wyjdą w końcu na jaw?

Robię sobie tydzień wspomnień, więc nie zdziw się jeśli dojdzie ci kilka nowych komentarzy xd
Przypomniałam sobie o tym ff jak dodalas notkę o usunięciu trzeciej części -.- żałuję i biorę się za czytanie pierwszej bo już się wkrecilam xx
Ach te czasy, gdy James był zimnym dupkiem 😢😭 nie znającym miłości