NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ÖMÜR BOYU BEDEL

ÖMÜR BOYU BEDEL

1.3M Reads 77.5K Votes 72 Part Story
Hüzünlü Gözler By seymanurhuda Updated 12 hours ago

Hiç ilginizin olmadığı bi olaydan bir ömür bedel ödemek ne aģırdır.Genç adam karşısında gelinliğiyle duran kıza baktı.Yemin etmişti kardeşini ondan ayıran adama hayatı zindan edicekti.Bunun bedelini karşısındaki karısı ödüycekti hemde bir ömür.Dedesi sabaha kadar ona kızın bi suçu yok desede o sadece o kızın o aileden geldiğini tekrar etti kendine.Herşeyin bir bedeli vardı bu kız o adamın kıymetlisiydi onun canı yandıkça o adamında canı yanacaktı.Düşünmedi ne kızın ne yaşadığı nede yaşıycaklarını düşýnmeden tuttu kolundan sürüyerek götürdü odaya.

Kimse demir e iyi demesin iki defa okuyorm Kübra ya yaptgnn cezasını çekmeliydi
gulgrgl16 gulgrgl16 May 16
Hem hep paylaşırım ki -Ve bir ses yükselir Veda Hutbesinden "Kadınlar size Allah'ın emanetidir..." Peygamber Efendimiz (s.a.v.)
gulgrgl16 gulgrgl16 May 17
Malllllllllllllll... Oksijen israfı... Gerizekalı... Sana diyecek laf yok... Öküz... Kıza ne yaptın...? Tüylerim diken diken oldu... Kendi kardeşine yapılsa dünyayı birbirine kararın değil mi embesil..?
tanitimda islami yaziyor.Kocasi karisina kopek gibi davraniyor ve bu islami bir kitap oyle mi? 👏👏cahilliginiz dizboyu
AslSlaElbir AslSlaElbir Jun 03
@HKubraklc arkadaşım yeni bir kitap yazmaya başladı lütfen kitabı kütüphanenize eklermisiniiiz
murateksii murateksii Jun 14
Yetimhanede büyüyen üç küçük cocugun acıklı hikayesni anlatan kitabım MAHAR'I incelermisiniz acaba 😊 👋 Tanıtım bölümüne bakmanız kitabı istemsizce okumanıza neden olacaktır