NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
ÖMÜR BOYU BEDEL

ÖMÜR BOYU BEDEL

929K Reads 55.7K Votes 65 Part Story
Hüzünlü Gözler By seymanurhuda Updated 3 days ago

Hiç ilginizin olmadığı bi olaydan bir ömür bedel ödemek ne aģırdır.Genç adam karşısında gelinliğiyle duran kıza baktı.Yemin etmişti kardeşini ondan ayıran adama hayatı zindan edicekti.Bunun bedelini karşısındaki karısı ödüycekti hemde bir ömür.Dedesi sabaha kadar ona kızın bi suçu yok desede o sadece o kızın o aileden geldiğini tekrar etti kendine.Herşeyin bir bedeli vardı bu kız o adamın kıymetlisiydi onun canı yandıkça o adamında canı yanacaktı.Düşünmedi ne kızın ne yaşadığı nede yaşıycaklarını düşýnmeden tuttu kolundan sürüyerek götürdü odaya.

gulgrgl16 gulgrgl16 May 16
Hem hep paylaşırım ki -Ve bir ses yükselir Veda Hutbesinden "Kadınlar size Allah'ın emanetidir..." Peygamber Efendimiz (s.a.v.)
gulgrgl16 gulgrgl16 May 17
Malllllllllllllll... Oksijen israfı... Gerizekalı... Sana diyecek laf yok... Öküz... Kıza ne yaptın...? Tüylerim diken diken oldu... Kendi kardeşine yapılsa dünyayı birbirine kararın değil mi embesil..?
ayata-kitap ayata-kitap Mar 20
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358
Tirtil25 Tirtil25 5 days ago
Hem evli hem de çocuklu olacak bir kadın. Hem de Türkiye'den gelme... Nasıl diyorsan profilime bekliyorum. "Evli ve Çocuklu"
sakra-deniz sakra-deniz May 16
Böylesine sadist diyolar ama malesef gerçek hayatta çok varlar