NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
KİMLİĞİ KİRLETİLMİŞLER MABEDİ(KİTAP)

KİMLİĞİ KİRLETİLMİŞLER MABEDİ(KİTAP)

186K Reads 14.6K Votes 7 Part Story
Koray YERSÜREN By nNevah Updated Aug 25, 2016

Camdan Kalpler Serisi ( GÖZLÜK Ara hikâye)

Karanlık dünyasının içerisindeki bir efendiydi o. Onun hükmü yalnızca karanlığa idi. Başı, sonu belli olmayan uçsuz bucaksız siyah bir evreni vardı. Dünyası siyah, düşleri rengarenkti. Çok aşağılandı, çok ezildi. Eksikliği, dilden dile dolandı. Ezberleyebildiği tek bölge olan malikanenin bahçesindeki müştemilatı bulduğunda, karış karış not etti zihnindeki karanlığına. ''Burası benim mabedim.'' dedi kendi kendine. Yaz tatili boyunca ailesinin yardımıyla düzenledi, adam etti mabedini. Yıllardır ailesinin yanında çalışan Murat ağabeyi olmasa, gelemezdi üstesinden bir şeylerin. Elleriyle okuduğu kitapları anlatmak, sohbet etmek istiyordu artık. İlk iş, bunu yapmaktı.  

Yağmurlu bir sonbahar gecesi çamurun tadını ağzında hissettiğinde,  ağaçlardaki iplerle çizilen yolu takip edip mabedine ulaştı. Gıcırdayarak kapanan kapının rahatsız edici ritmi kulaklarına dolduğunda, elleriyle buldu oturacağı koltuğu.  Önünde varlığından haberdar olduğu, ama çalışmayan mikrofonu kavrayıp, saçlarından yanağına akan çamurlu su ile fısıldadı.

''Kimliği kirletilmişler mabedinden sesleniyorum. Orada kimse var mı?''
*  Sevilmeyenlerin, hor görülenlerin ana vatanı. Burada şimdilik bir tek Atakan var.  Elleri koltuğunun kenarına sıkı sıkı tutunmuş bir şekilde öylece bekliyor, gelecek kalabalığı bilmeden.
Farklılıkları yüzünden dışlanan, hayatı umursamayıp mutluluğunu önemseyenlerin mabedi. Burası, kimlikleri kendini beğenmiş insanlar tarafından çamura bulunanların yeri.
Burası, Kimliği kirletilmişler mabedi.
Hoş geldin.

merceevrem merceevrem May 15
"Ben atakan karanlığı seviyorsanız buraya bayılacaksınız" oha lan ne güzel
Bugünün Wattpad Kitabı Kampanyası: Mihri Mavi // Sosyopat Pislik ( Satın Almak İçin: https://goo.gl/hgOxqj ) //BilgitapCom //Bedava Kargo ve Kapıda Ödeme
Yeni kitabımın adı GECE MELEĞİ okursaniz çok sevinirim..♡☆
masumkizAS masumkizAS Dec 04, 2016
ya kitapla alakalı değil ama lacivert pazartesi ne zaman kitap olacak?
Eceniiz Eceniiz Jan 21
Atakan'ın soyadını hatırlayamayan bir ben...Biri söyleyebilir mi?
kawaiibicak kawaiibicak Jan 12
Beyaz acıtır;herkes beyazın bir umut olduğunu sanar ama yanılırlar. Her beyazın arkasında birde siyah olur. Bunu hep gözden kaçırırlar o yüzden acır canları. Lakin bilseler her siyahın arkasında bir beyaz olduğunu siyaha yönelirlerdi elbet.