Mardin Doktoru

Mardin Doktoru

1M Reads 38K Votes 62 Part Story
Lisbom By Damnwriterlovers Updated Nov 04

Mezopotamya'ya tepeden bakan ama bir o kadar da mütevazi Mardin . Onlarca farklı kültürü, dili, dini aynı yerde harman etmiş , ve birbirine karıştırmadan yaşatmış Mardin . Dışı seni , içi beni yakan Mardin. 
   ***
   İnsanlar hayatlarında nelerin gelişeceğini bilemezler. Belki bir dakika sonra ölürsünüz belki yarın belki yarından da yakın. Belki evlenirsiniz belki de ömrünüz boyunca hayatınızın aşkını ararsınız. Belkide hayatınızı bir başkası için feda edebilirsiniz. Bende onlardan biriyim. Hayatımı sırf abim ölmesin diye feda ediyorum. Zaten hüküm verilmiş. Tabure ayaklarının altından kayıp yere gür bir sesle çarpar ve sen hayatından bir çok şeye veda edersin. Belki ölmezsin ama yaşayan bir ölüye dönüşürsün. 


NOT; İlk başlarda ne kadar berdel ile töreye bağlı bir hikaye gibi gözükse de Töre ile alakayı en aza indirmeye çalıştım. 
   
   © TÜM HAKLARI YAZARIN ASOSYALLİĞİNDE SAKLIDIR...

 • berdel
 • doktor
 • mardin
 • miroglu
 • töre
neonArch neonArch Aug 14
Daha ilk bölümden hikayeyle ilgili yorum yapamam ancak hikayelerde Arya ismini görmekten çok sıkıldım artık. Okudum 5 kitabın 3ünde Arya var yahu.
sudeyldz17 sudeyldz17 Aug 28
Merhaba hikayeme göz atarsan sevinirim şimdiden teşekkürler.....
Rica etsem yeni başladığım kitabıma göz atarmısiniz 😊😊 Lütfen takip yorum destek olursa çok mutlu olurum 😊
Yeni başladığım kitabıma göz atarmısın bu arada reklam yaptığım için sorry ama desteğe ihtiyacım var
Rica etsem yeni başladığım kitabıma göz atarmısiniz 😊😊 Lütfen takip yorum destek olursa çok mutlu olurum 😊
ayata-kitap ayata-kitap Mar 20
Şiir, Öykü, Roman, Deneme, Araştırma/İnceleme, Güncel Siyaset... Siz yazın biz yayınlayalım, dağıtalım, satalım, sizi kitap fuarlarında okurlarımızla buluşturalım... +90(505) 451 3129 / +90(312) 341 5358