NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
BIRAK KALBİM ALEV ALSIN

BIRAK KALBİM ALEV ALSIN

313K Reads 19.5K Votes 46 Part Story
Deniz By Denizz_Cakmak Updated 5 days ago

Kadın tüm iradesini toplayarak.'Ama ben evliyim.' dedi. 
 Adam bakışlarını kadının gözlerinden ayırmadan sinirle güldü. 
'Senin ne kağıt üzerinde ki imzan.'diyerek kadına yaklaşıp, gözlerine bakmaya devam ederken elini tuttu. Baş parmağını kadının yüzüğünün üzerinde gezdirerek. 'Ne de, benim nazarımda ancak süs diye taşıdığın bu yüzük umurumda bile değil.' dedi. 
 Kadın öfkeyle derin bir nefes alıp, adamdan gözlerini kaçırdı. 
'Ben kocamı seviyorum, bırak beni!' 
Adam kadının ondan kaçırdığı gözlerine ulaşmak istercesine, daha da yaklaştı. O bakmaya doyamadığı mavi gözler inatla ondan kaçmaya devam ettiğinde, nazikçe kadının çenesini tutup, gözlerini gözleriyle buluşturdu. 
'Hiç iyi bir yalancı değilsin. Dilin başka, o deniz gözlerin başka söylüyor ve.'diyerek adam işaret parmağını kadının hızla atan kalbinin üstüne bastırdı. 
'Hele şu küçük kalbin var ya o hiç yalan söyleyemiyor. Bu kalp benim için çarpıyor. Sen benimsin.. Ait olduğun yer de benim kalbim.. Artık kabul et.' derken bedenini kadına arada hiç mesafe kalmayacak şekilde bastırdı. 'Tırnağından saçının son teline kadar benimsin.'
 Kadın, adamın parmakları arasından çenesini kurtarıp, başını yan tarafa çevirdi. Gözünden bir damla yaş yavaşça süzüldü. Seviyordu bu adamı! Ama bunu asla itiraf edemezdi. Tüm iradesini toplayıp adamı var gücüyle iterek kendinden uzaklaştırdı. 
 Ben asla sana ait değilim, ben kocamı seviyorum ve yalnızca ona aitim. Seni sevmiyorum, hiç bir zaman da sevmeyeceğim. Anla artık ve beni rahat bırak..
 ***_***
 NOT: HİKAYEM İSMİ İLE BİRLİKTE NOTER TARAFINDAN KANUNEN ADIMA TASDİKLİ VE ONAYLIDIR. OLASI BİR EMEK HIRSIZLIĞI KARŞISINDA, GEREKLİ TÜM KANUNİ İŞLEMLERE BAŞVURACAĞIMI KESİNLİKLE BİLDİRİRİM...
 01.03.2016

Şuan dejavu yaşıyorum bu kelimelerle 😂😂😂😂😂😂😁
Şuan için adam da müthiş bir özgüven görüyorum ne diyim okudukça nedeni anlaşılır elbet
hayalet81 hayalet81 4 days ago
Muhteşem harika bir tanıtım ne diyeyim umarım seven adamımız sevdiğinden asla pes etmez yılmaz ve ihanet etmez okuyup görelim bakalım
esmerkeriii esmerkeriii Jan 15
Uzun zamandır kütüphanemde yer alan hikayeyi okumak şimdi nasip oluyorsa @maviivam Semramın seçimlerine güvenimin tamdır.
irem_emre irem_emre Mar 01, 2016
İlgi çekici bir tanıtım çok beğendim.
                Ellerine sağlık ablacım. 
               Merakla bekliyorum gelecek bölümleri.☺️❤️❤️
dilbertsnck dilbertsnck Aug 31, 2016
Başarılarının devamını dilerim kardeşim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.