BIRAK KALBİM ALEV ALSIN

BIRAK KALBİM ALEV ALSIN

210K Reads 12.4K Votes 36 Part Story
Deniz By Denizz_Cakmak Updated a day ago

Kadın tüm iradesini toplayarak.'Ama ben evliyim.' dedi. 
 Adam bakışlarını kadının gözlerinden ayırmadan sinirle güldü. 
'Senin ne kağıt üzerinde ki imzan.'diyerek kadına yaklaşıp, gözlerine bakmaya devam ederken elini tuttu. Baş parmağını kadının yüzüğünün üzerinde gezdirerek. 'Ne de, benim nazarımda ancak süs diye taşıdığın bu yüzük umurumda bile değil.' dedi. 
 Kadın öfkeyle derin bir nefes alıp, adamdan gözlerini kaçırdı. 
'Ben kocamı seviyorum, bırak beni!' 
Adam kadının ondan kaçırdığı gözlerine ulaşmak istercesine, daha da yaklaştı. O bakmaya doyamadığı mavi gözler inatla ondan kaçmaya devam ettiğinde, nazikçe kadının çenesini tutup, gözlerini gözleriyle buluşturdu. 
'Hiç iyi bir yalancı değilsin. Dilin başka, o deniz gözlerin başka söylüyor ve.'diyerek adam işaret parmağını kadının hızla atan kalbinin üstüne bastırdı. 
'Hele şu küçük kalbin var ya o hiç yalan söyleyemiyor. Bu kalp benim için çarpıyor. Sen benimsin.. Ait olduğun yer de benim kalbim.. Artık kabul et.' derken bedenini kadına arada hiç mesafe kalmayacak şekilde bastırdı. 'Tırnağından saçının son teline kadar benimsin.'
 Kadın, adamın parmakları arasından çenesini kurtarıp, başını yan tarafa çevirdi. Gözünden bir damla yaş yavaşça süzüldü. Seviyordu bu adamı! Ama bunu asla itiraf edemezdi. Tüm iradesini toplayıp adamı var gücüyle iterek kendinden uzaklaştırdı. 
 Ben asla sana ait değilim, ben kocamı seviyorum ve yalnızca ona aitim. Seni sevmiyorum, hiç bir zaman da sevmeyeceğim. Anla artık ve beni rahat bırak..
 ***_***
 NOT: HİKAYEM İSMİ İLE BİRLİKTE NOTER TARAFINDAN KANUNEN ADIMA TASDİKLİ VE ONAYLIDIR. OLASI BİR EMEK HIRSIZLIĞI KARŞISINDA, GEREKLİ TÜM KANUNİ İŞLEMLERE BAŞVURACAĞIMI KESİNLİKLE BİLDİRİRİM...
 01.03.2016

esmerkeriii esmerkeriii 5 days ago
Uzun zamandır kütüphanemde yer alan hikayeyi okumak şimdi nasip oluyorsa @maviivam Semramın seçimlerine güvenimin tamdır.
irem_emre irem_emre Mar 01, 2016
İlgi çekici bir tanıtım çok beğendim.
                Ellerine sağlık ablacım. 
               Merakla bekliyorum gelecek bölümleri.☺️❤️❤️
dilbertsnck dilbertsnck Aug 31, 2016
Başarılarının devamını dilerim kardeşim. Allah yolunu açık ve aydın eylesin.
ozlemyalcinkaya ozlemyalcinkaya Mar 01, 2016
Mükemmel ve çok heyecanlı merakla bekliyor olacağım :) İlk hikayen hayırlı olsun canım ❤️❤️❤️
Aysel020 Aysel020 Apr 06, 2016
Ya tanitimi bayilipta devamini okuduktan sonra degismesini isteyen tek kisi benmiyim acaba?( K&A olsa hayellerim gercek olur resmen
asu_dee asu_dee Mar 02, 2016
Hikayenin Tanıtımı ilgi çekici sanırım bu hikayede imkansız bir aşk var yada kara sevda :)
               Ben yazım tarzını beğendim. Güzel olmuş cnm.
               Ellerine Sağlık