Sex povídky (Jakékoliv)

Sex povídky (Jakékoliv)

17.2K Reads 154 Votes 2 Part Story
NymfaGirlAnonym By NymfaGirlAnonym Completed

Bylo horké červencové odpoledne a já (David 16) jsem seděl ze svými dvěma kamarády Michalem (14) a Lukášem (16) u mě doma. Seděli jsme v mém pokoji, popíjeli kolu a hráli videohry. Veku bylo hrozné vedro, určitě přes 30 stupňů a tak jsme uvažovali co budeme dneska dělat. Po další asi hodiny poflakování jsme se nakonec odebrali ven do lesíka, který byl kousek od mého domu a kde nám bylo jasné, že bude aspoň trochu chládek. Protože bylo opravdu vedro, tak já i Lukáš jsme vyrazili jen tak v kraťasech, ani trička jsme si nebrali, protože si to taky ze svým tělem můžeme dovolit. Oba jsme trávili minimálně dvě odpoledne v týdnu v posilovně a tak se bylo na co dívat. Michal si radši nechal tričko, přece jen měl oproti nám ještě takovou dětskou postavu a nebyl tak namakaný.Za pár minut chůze jsme došli k lesu a konečně jsme se mohli trochu ochladit mezi stromy. Zašli jsme ještě kousek hlouběji do lesa a mě začali napadat dost zajímavé nápady. Jako správní nejlepší kámoši jsme spolu s Michalem ...

crookedgal crookedgal 2 days ago
Tohle je na pomezi pedofilie a stimulace nasilniku. Kazdy ma pravo na sve fantazie, ale bylo by fajn se nad tim obcas zamyslet. Hlavni postave se to nelibi a ma z toho trauma. Pokud nekomu skutecne prijde znasilneni jako vzrusivy podmet, tak nesmi nabit dojmu, ze po tom zena ve skutecnosti touzi.
maymeypop maymeypop Aug 15, 2016
Super chtel bych byt jeden ten kluk jsem u tvych pribehu strasne nadrzeny a nastesti mi je 23
Nymfa420 Nymfa420 Oct 29, 2016
Lidi k tomuto účtu jsem zapoměla heslo. Všechny příběhy budu psát na tento profil ze kterého vám píšu momentálně😃 čekejte denní aktivitu!