Tutku Mahkûmu

Tutku Mahkûmu

207K Reads 7.5K Votes 39 Part Story
FreyaMclowell.SenemÖzgün By freyamclowell Updated 3 days ago

...
Ama hiçbir şey yine umduğu gibi olmayacaktı. Ona karşı koyacakmış gibi görünen dudaklar anından aralanmış, sıcak ve ıslak dilleri senelerdir bu buluşmayı beklemiş gibi birbirine dolanmıştı. Yağan yağmurun aralarında büyüyen ateşi söndüreceğini düşünmek kesinlikle büyük bir hata olurdu... Her yağmur tanesi ateşe dökülen bir bidon benzin etkisindeydi sanki... Birbirine çarpan dişleri, ıslak ve arzuyla dolu dillerinin sonsuzluğa uzanan dansları hiç bitmeyecek gibiydi. Ali uzaklaşması gerektiğini anladığında bir anda Ayşe'den kopmuş ve karşısında duran kapalı gözler ve şiş dudaklar onu tekrar kendisine çekmişti. Ayşe önce üst dudağının ele geçirilmesiyle iç titreten bir inleyişle Ali'yi ödüllendirdi. 
Ali karşılığında kendi dudaklarının ısırılıp öpüleceğini düşünmemişti. Başını ağaca yaslamış kendi büyüsüne son vermiş, kendisini Ayşe'nin öpücüğüne bırakmıştı. Ayşe dudaklarını yavaşça öpüyor... Dudaklarını tek tek ıslak sıcak ağzı içine alarak dişleriyle çekiştiriyor Ali'ye çektiği acının içinde büyük bir tutku yaşatıyordu. Ellerini Ali'nin saçlarının arasına geçirdiğinin ya da kucağında hafifçe ayağa kalkarak genç adamın dudaklarını sömürdüğünü fark ettiğinde korkuyla geri çekildi.
Kapak: StoneBroken'e çok teşekkürler <3

- - Feb 29, 2016
Ooooo Senem sultan yeni hikaye yazıyormus alırım bi dal ;) saka bi yana yine harika seyler yazmıssın yaa ❤️❤️❤️ yazdıklarını karakterlerini ama en cok da seni seviyorum moral küpü bal ablam ❤️❤️ @freyamclowell
- - Mar 02, 2016
Ya ya ya ya ya yaaa 😍😍 aiiy nasıl da güzel bi bölüm ❤️❤️ (yazdıklarını özlemisim 🙏😍❤️😘💋) @freyamclowell
Soyuq_eller Soyuq_eller Jul 20, 2016
Çok güzel bir şekilde başlamışsın. Okumaya başladığım ilk hikayen ve çok güzel. Kütüphaneye ekledim hiç düşünmeden ki,  ilgimi çekmeyen hiç bir kitabı okumam. Tanıtımın ve ilk bölümdeki kısa prolog çok güzel. Emeyine sağlık.
happinessst happinessst Jun 25, 2016
Ama ben bu benzetmeye gece gece iyi güldüm yalnız 😄😄
happinessst happinessst Jun 25, 2016
Merhaba 🙈 ben geldim ☺️ biraz geç gelmiş olabilirim ama kâr kârdır değil mi güzelcim 😉 Saadet dersem hatırlarmısın acep?? ☺️☺️