NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Sweet Chocolate // Cake [wolno pisane]

Sweet Chocolate // Cake [wolno pisane]

12.7K Reads 1.3K Votes 28 Part Story
Milena By MilenaSalamon Updated Feb 02

Ludzie mogą myśleć, że Luke jest całkiem spokojną i opanowaną osobą, która konsekwentnie dąży do celu, choć dostrzegają w nim tę nutkę szaleństwa. Większość obarcza winą jego przyjaciół, którzy jakoś niespecjalnie kryją się z faktem, że są podobni w zachowaniu do dzikich gazel hasających po polach. Każdy jest inny i wnosi do przyjaźni coś odmiennego, choć jest jedna rzecz, która ich łączy, tworząc nierozerwalną, naprawdę trwałą więź. Miłość do muzyki i chęć założenia zespołu jest tak wielka, że umacnia przyjaźń trójki chłopaków. 

I jest też Calum. Najmłodszy ze wszystkich, dość dziwny chłopak, który wbrew pozorom jest bardzo odważny. Gdyby nie był, całkiem p r z y p a d k i e m nie zostawiłby książki do matematyki i swojego telefonu w miejscu pracy Hemmingsa z nadzieją, że chłopak okaże się być błyskotliwy i uczciwy. I naprawdę uwierzcie. On chciał po nią wrócić. Ba cofnął się do kawiarni w celu odebrania swoich rzeczy tylko... Było już trochę za późno, a na szklanych drzwiach wisiała tabliczka z napisem 'close'. Ktoś nazwałby to głupotą. Brunet nigdy nie zaprzeczał, że kiedy był mały spadł z trzepaka. I mimo ciągłego wpadania w tarapaty, zawsze wychodził z nich cało. Mimo wszystko jednego nie można było mu odmówić. Miał ogromne serce i kiedy się do kogoś przywiązywał, trudno było my pogodzić się z jego odejściem ponieważ kochał całym sobą i był w stanie wiele poświęcić dla drugiej osoby. Czasami miał wrażenie, że urodził się po to, by pomagać innym, pomijając samego siebie. W końcu każdy pełni jakąś rolę w czyimś życiu. 

Początek: 13/03/2016 
Koniec: _/_/_ 

Książka powstała spontanicznie i mimo śmieszkowatej formy, będzie zawierała jakiś przekaz, a przynajmniej mam nadzieję, że zamiary przełożą się na efekty.  

Rozkoszną okładkę wykonała  @iwaslying  xx 

© 2016 MilenaSalamon

DominikaTomczak DominikaTomczak Sep 11, 2016
Hahahahhahahaha😂😂😂😂😂😂 kto takie kzywki wymyslil jest cos takiego jak spermozalr????? 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
wild5heart wild5heart Sep 13, 2016
Zobaczyłam te piseki I myślę sobie "no nie, muszę to zobaczyć" 😂😂😂