Dramione: Gdyby nie Ty

Dramione: Gdyby nie Ty

136K Reads 9.7K Votes 40 Part Story
Omułka By romuphy Completed

Od bitwy o Hogwart minęły dwa lata. 
  
Harry Potter oświadcza się Lunie Lovegood, porzuca posadę w Ministerstwie Magii i zaczyna studiować mugolskie prawo. 
  
Ginny Weasley po rozstaniu z Wybrańcem ucieka z domu i zamieszkuje w małej kawalerce na obrzeżach Londynu. Zatrudnia się jako kelnerka w pizzerii, do której często wpada były uczeń magicznej szkoły i obecny biznesmen i współwłaściciel największej pracowni architektonicznej w mieście - Blaise Zabini. 
  
Hermiona Granger kończy czarodziejską psychologię i zostaje zatrudniona jako ordynator pierwszego w historii oddziału psychiatrycznego w klinice św. Munga.
  
Ron Weasley porzuca Magiczne Dowcipy Weasleyów i wyjeżdża do Norwegii, gdzie zostaje obrońcą w norweskiej narodowej drużynie quidditcha. Poznaje tam Sigrid Kristoffersen i wdaje się z nią w romans. Gdy kobieta zachodzi w ciążę, Ron zostawia Hermionę i na stałe osiedla się w Norwegii.
  
Draco Malfoy razem z Blaise'm tworzy własną firmę przygotowującą projekty architektoniczne, a potem ze względu na sukces poszerza ją o firmę budowlaną. Malfoy Company staje się największą i najbardziej dochodową instytucją w swojej branży. Były Ślizgon zaczyna mieć napady strachu i koszmary, gdy zwolennicy Voldemorta z zemsty podpalają Malfoy Manor i w pożarze ginie jego matka - Narcyza. Ponadto dowiaduje się, że jego narzeczona - Astoria zamierza wyjechać do Afryki by tam kształtować i pomagać młodym czarodziejom. Musi wybrać między ukochaną a karierą.

Z jednej strony przykro mi, ale to nie jego wina co nie? Chyba lepiej niż gdyby ciągnął ten związek i zaczął ją zdradzać.
JBQuinn JBQuinn Jun 21
Ok. 
               
               
               
               Czekaj..... 
               
               
               CO?????????????
               
               Panville
               Nevsy
               Parkottom
               Longinson
               
               
               Nieeeeee.....
               To jest po prostu zue...
Po pierwszym rozdziale powiem, iż jest to drugie najlepsze Dramione jakie kiedykolwiek czytałam na Watt. Oby tak dalej 😀
Hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahhahahahahhahahahahahahahahahahahahaha... ahhhh dobre
livv1007 livv1007 Jul 28
W gimbazie lepiej po sobie jeździmy na lekcjach przy nauczycielu xdd
Haahhhhh Haahhhhh Jun 07
Doprawdy? Ty dalej jebiesz gównem na kilometr, a twoja morda dalej wygląda jak posadzka w stajni hipogryfów po okresie godowym.