Dramione: Gdyby nie Ty

Dramione: Gdyby nie Ty

250K Reads 15.4K Votes 40 Part Story
Omułka By romuphy Completed

Od bitwy o Hogwart minęły dwa lata. 
  
Harry Potter oświadcza się Lunie Lovegood, porzuca posadę w Ministerstwie Magii i zaczyna studiować mugolskie prawo. 
  
Ginny Weasley po rozstaniu z Wybrańcem ucieka z domu i zamieszkuje w małej kawalerce na obrzeżach Londynu. Zatrudnia się jako kelnerka w pizzerii, do której często wpada były uczeń magicznej szkoły i obecny biznesmen i współwłaściciel największej pracowni architektonicznej w mieście - Blaise Zabini. 
  
Hermiona Granger kończy czarodziejską psychologię i zostaje zatrudniona jako ordynator pierwszego w historii oddziału psychiatrycznego w klinice św. Munga.
  
Ron Weasley porzuca Magiczne Dowcipy Weasleyów i wyjeżdża do Norwegii, gdzie zostaje obrońcą w norweskiej narodowej drużynie quidditcha. Poznaje tam Sigrid Kristoffersen i wdaje się z nią w romans. Gdy kobieta zachodzi w ciążę, Ron zostawia Hermionę i na stałe osiedla się w Norwegii.
  
Draco Malfoy razem z Blaise'm tworzy własną firmę przygotowującą projekty architektoniczne, a potem ze względu na sukces poszerza ją o firmę budowlaną. Malfoy Company staje się największą i najbardziej dochodową instytucją w swojej branży. Były Ślizgon zaczyna mieć napady strachu i koszmary, gdy zwolennicy Voldemorta z zemsty podpalają Malfoy Manor i w pożarze ginie jego matka - Narcyza. Ponadto dowiaduje się, że jego narzeczona - Astoria zamierza wyjechać do Afryki by tam kształtować i pomagać młodym czarodziejom. Musi wybrać między ukochaną a karierą.

 • dracomalfoy
 • dramione
 • harrypotter
 • hermionagranger
 • love
 • romans
AAA KC jezu nie jestem z takimi myślami sama💚 Draco menszu😙
HITLER-1 HITLER-1 Apr 03
Cieszę się, że to nie Ginny bierze z nim ślub 😁😁😁
gberks gberks Apr 02
Zerwała z czarodziejskim światem, ale najnowsze plotki zna?
misiaxoxoi misiaxoxoi Apr 14
Pamiętaj ze masz jedyna w swoim rodzaju Hermione która ci chętnie pomoże 🤗😏