NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
A Artı

A Artı

22.6K Reads 1.7K Votes 6 Part Story
Gülsüm Yüksel By GulsumYuksel Updated Sep 28, 2016

A ARTI
 
 Tanıtım
 
 "Aramızda fark var." Dedi portakal suyunun son birkaç yudumunu içmeden hemen önce. "Ben zaten başarılıyım. Sen ise başarıya tapıyorsun."
 
 Güldüm. Histerik birkaç kahkaha döküldü dudaklarımdan. Belki haklıydı, fakat amacım ve düşmanlarım belliydi. En azılı düşmanımın o olduğu konusunda ise hiçbir şüphe barındırmıyordum.
 
 "Ne dersen de, o derece benim hakkım."
 
 O da güldü. Ancak benimkinden ziyade eğlenir gibi bir gülüşü vardı. Aslına bakarsak, epey eğleniyordu. Portakal suyundan arta kalmış, elinde yapabildiği kadar buruşturduğu teneke kutuyu çöp kutusuna doğru fırlatıp teğet geçirerek basket yapamadığında zevkle sırıttım. Her konuda iyi olamazdı, değil mi?
 
 "İspatla." Dedi ansızın. Bakışlarım eski haline dönüp hafifçe de kaşlarım çatıldığında ayağa kalktı. Zil sesi yankılanırken bize ayrılan sürenin de sonuna gelmiş bulunuyorduk. 
 
 "Ne saçmalıyorsun?"
 
 Omzu omzuma değdiğinde birkaç santim uzun olan boyuna rağmen eğilme gereği duymadan fısıldadı.
 
 "Benden daha iyi olduğunu ispatla. Kanıtlayabilirsen naklimi veririm."
 
 İlk cümle ukalaca sarf edilmişken ikincisi tüm ilgimi bir araya toplayıp kat be kat büyütmüştü. Gülümsedim ve elimi uzattım. Sağlam bir anlaşma olması gerekiyordu. Önemsizce sıktı. Gram umurunda olmadığımı ve en iyisi olduğuna emindi. Beynini çıkarıp küçüklüğünü göstermek için tüm varlığımı ortaya koyabilirdim.
 
 "Anlaştık."
 
 ******
 
 *Aklınızdaki soruları görebiliyorum. "İşi gücü yok mu bu kızın?" , "Gece Sesleri ne olacak?" , "Ne yapmaya çalışıyor?" gibi gibi. Ve cevaplıyorum. Her boş vaktimde Gece Sesleri ve değişik bir isme sahip olan yeni hikayem, A Artı'ya bölüm ekleyeceğim. Sanırım yazma ilhamım gelmişken kaçırmak istemiyorum. Okuyan, okumayan, beğenen, beğenmeyen herkese teşekkürler. Umarım güzel b

uniquedumb uniquedumb Mar 13
Benim babam ikinci olursam bana dünyaları verir lan çüş
hanhun59 hanhun59 Mar 25, 2016
Kızın babası sinir bozucu. Kız iki kat sinir bozucu. Kafayı puana değil zekaya daha çok irellemiş olacaklar. Kızma ama kızın babası tam bir oiskopat yani.
ebolockwood ebolockwood Mar 20, 2016
Ah Buğra'ya aşık oldum ddjsnsj Yalnız Çıkmaz Sokak okurken hissettiğim o güzel merakı hissettim. Heyecan ile bekliyorum devamını :))
@DoctorOswin sanırım bu çocuktan bir miktar hoşlandım svsmsgsnxnsk oku kanka hikayeyi çok güzel
- - Feb 26, 2016
Çok güzel bir başlangıç,çok beğendim😍😍😍💞💞💞
- - Apr 08, 2016
Süper. Ben bayıldım bu kitaba daha iki bölüm olmasına rağmen.