For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
A Artı

A Artı

31.6K Reads 2.3K Votes 7 Part Story
Gülsüm Yüksel By GulsumYuksel Updated May 16, 2017

A ARTI
 
 Tanıtım
 
 "Aramızda fark var." Dedi portakal suyunun son birkaç yudumunu içmeden hemen önce. "Ben zaten başarılıyım. Sen ise başarıya tapıyorsun."
 
 Güldüm. Histerik birkaç kahkaha döküldü dudaklarımdan. Belki haklıydı, fakat amacım ve düşmanlarım belliydi. En azılı düşmanımın o olduğu konusunda ise hiçbir şüphe barındırmıyordum.
 
 "Ne dersen de, o derece benim hakkım."
 
 O da güldü. Ancak benimkinden ziyade eğlenir gibi bir gülüşü vardı. Aslına bakarsak, epey eğleniyordu. Portakal suyundan arta kalmış, elinde yapabildiği kadar buruşturduğu teneke kutuyu çöp kutusuna doğru fırlatıp teğet geçirerek basket yapamadığında zevkle sırıttım. Her konuda iyi olamazdı, değil mi?
 
 "İspatla." Dedi ansızın. Bakışlarım eski haline dönüp hafifçe de kaşlarım çatıldığında ayağa kalktı. Zil sesi yankılanırken bize ayrılan sürenin de sonuna gelmiş bulunuyorduk. 
 
 "Ne saçmalıyorsun?"
 
 Omzu omzuma değdiğinde birkaç santim uzun olan boyuna rağmen eğilme gereği duymadan fısıldadı.
 
 "Benden daha iyi olduğunu ispatla. Kanıtlayabilirsen naklimi veririm."
 
 İlk cümle ukalaca sarf edilmişken ikincisi tüm ilgimi bir araya toplayıp kat be kat büyütmüştü. Gülümsedim ve elimi uzattım. Sağlam bir anlaşma olması gerekiyordu. Önemsizce sıktı. Gram umurunda olmadığımı ve en iyisi olduğuna emindi. Beynini çıkarıp küçüklüğünü göstermek için tüm varlığımı ortaya koyabilirdim.
 
 "Anlaştık."
 
 ******
 
 *Aklınızdaki soruları görebiliyorum. "İşi gücü yok mu bu kızın?" , "Gece Sesleri ne olacak?" , "Ne yapmaya çalışıyor?" gibi gibi. Ve cevaplıyorum. Her boş vaktimde Gece Sesleri ve değişik bir isme sahip olan yeni hikayem, A Artı'ya bölüm ekleyeceğim. Sanırım yazma ilhamım gelmişken kaçırmak istemiyorum. Okuyan, okumayan, beğenen, beğenmeyen herkese teşekkürler. Umarım güzel b

elifoylum elifoylum May 10, 2017
Ulan ben üç yanlış yapsam babam büyük ihtimal bir hafta tersten sıçar jdjsjsjsjsjdj
just_oneday just_oneday Apr 13
Aklıma bana platonik olan çocuk geldi. Aslında ikimizde birbirimize platoniktik. Haberimiz yoktu. Şimdi farklı liselerdeyiz. İnstagramdan hesabını bulup mesaj atmıştım ah tanrım çok yakışıklıydı ya!
IneffableMermaid IneffableMermaid Jan 05, 2017
@DoctorOswin sanırım bu çocuktan bir miktar hoşlandım svsmsgsnxnsk oku kanka hikayeyi çok güzel
- - Feb 26, 2016
Çok güzel bir başlangıç,çok beğendim😍😍😍💞💞💞
UyurGuzel UyurGuzel Mar 13, 2016
VE BEN GÜLSÜME Bİ KERE DAHA HAYRAN OLURUM! aasddfghjj ULAN HARİKA sdghjdfghj
ilagzl ilagzl Feb 26, 2016
Çok güzel ve bol kahkahalı bi kitaba benziyo hadi hayırlısı