DUBAİ MASALI (ARA VERİLDİ)

DUBAİ MASALI (ARA VERİLDİ)

269K Reads 12.7K Votes 25 Part Story
masalhanem By masalhanem Updated Sep 09, 2016

Bade tam kapıyı açarken kolundan yakaladığı gibi döndürüp onu kapıyla kendi arasına sıkıştırdı. 

Bade sinirden zannettiği düzensiz nefeslerini alıp verirken, Arat Bade'sine bu kadar yakın olmanın heyecanını yine yaşamaya başlamıştı işte. 

Bu hatun onu mahvediyordu. Yakıp, yıkıyor; küllerini her yere dağıtıyordu. Ama ne çareki; onun şifasıda, ilacıda bu kadındı!

"Bana bak Bade gözlerime bak!" diyerek bağırdı. Bade gözlerini tekrar korkusuzca Arat'ın gözlerine dikebilmek için elinden geleni yapıyordu ama, içinde ki bu çelişki varya; onu bitiriyordu. Sanki aklı başka yüreği başka bir şey söylüyordu, ortak noktada buluşamıyorlardı. Tıpkı Arat ve onun ortak noktalarını bulamadıkları gibi. 

"Bırak beni!"

"Bırakmıyorum, konuşacağız. O yüzden her kimse ara onu gelemeyeceğini söyle. Çünkü bu akşam o yemek sen istesen de istemesen de yenilecek"

"Bunu bana zorla yaptıramazsın. Gelmiyorum. Elinden geleni ardına koyma!"

"Peki sen bilirsin o zaman seni tam şu an da öpmemde bir sakınca yoktur umarım. Madem gelmiyorsun cezanı çekmen lazım. Bende elimden geleni ardıma koymamış olurum! Karar senin Bade KARAER!"

Demileyman Demileyman May 29, 2016
Vallahi kapakta Dubai ismini gördüm ya koştum geldim sasdfsgdyt :D Yazarcım Dubai'yle ilgili kitap yazıyor ona bulaşan karşısında beni bulur adsfuasgdjb :D
Leydi_Mavi Leydi_Mavi May 15, 2016
Bence güzel ve akıcı bir kurgun var umarım devaı aynen gelir ★
NazlUlusoy3 NazlUlusoy3 May 24, 2016
şimdilik güzel ve heyecanlı gidiyor bakalım neler  olacak
LATORTURA0 LATORTURA0 Jul 20, 2016
konu güzele benziyor ama ben dili daha hoşdurabilirdi ... genede başarılı iyi günler...
blueMovie blueMovie Jun 21, 2016
Oha😥😱😵😨🤑çoook güzel bir kitap😍😍😘😗😚😚😙😗
BirBuketMaVi BirBuketMaVi Jun 09, 2016
Her şey güzel ama benim takıldığım nokta 23 yaşında hemmühendis olup hem mimar olmak ve mastır yapmak nasıl oluyor ben anlamadım. Yaşı küçük geldi :/