Miraculum: Biedronka i Czarny Kot Odkrycie

Miraculum: Biedronka i Czarny Kot Odkrycie

182K Reads 12.3K Votes 34 Part Story
Olcia By Olciaxo Updated Jun 09, 2016

"Teraz, patrząc w jej piękne oczy i studiując jej wyraz twarzy, domyślił się, że jest lekko zawstydzona tą sytuacją, ale nie przeszkadza jej pozycja w jakiej się znajdują. Jedyne, czego nie mógł się domyślić, to fakt, że Marinette znała go lepiej niż sobie wyobrażał oraz to, że pała do niego coraz większymi uczuciami. To nie było dla niej korzystne, zapragnęła się z tego wyleczyć, ale również poczuć jego smak po raz kolejny. Złapała jego twarz swoimi drobnymi dłońmi i łagodnie wytarła pozostałości słonych łez. Przejechała po jego mokrych rzęsach by je lekko osuszyć, po czym posuwała się kciukiem po nosku, aż do jego ust. Jeździła palcem czule po jego wargach. Robiła to tak delikatnie, jakby bała się, że go spłoszy. Objęła mocniej jego twarz i spoglądała powoli, raz na jego oczy, a raz na usta. Chat zaczął się coraz bardziej nad nią pochylać, a ona nie sprawiała oporów. Gdy był już tak blisko, że stykali się nosami, szepnęła:

-Pomogę Ci zapomnieć"

#19 w Fanfiction!

- - May 15, 2016
Super opowiadanie :) zapraszam do czytania mojego opowiadania "Zostawiłem Cie" dziękuję :)
fvck19 fvck19 Jun 14, 2016
no dobra przyznaj sie ze to zjesz jak ona nie bedzie patrzec
NezumiSzczur NezumiSzczur Dec 11, 2016
Wszystko super, ale... KROPKI!!! Stawiaj je na końcu zdań, bo nie zawsze są.  ;)
SweetKookie7 SweetKookie7 May 13, 2016
Wyobrażam to sobie: po mieście popyla dwójka nastolatków, goniona przez dwie kolorowe i gadające kulki ♡
WeronikaStarzec WeronikaStarzec May 29, 2016
super opowiadanie wpadłam tak jakoś przypadkowo (przez google XDD) i zobaczyłam że to ciekawe jest (choć oglądaółam już 25-26 odc) ale spodobało mi się ide czytać dalej ;)
Krolik05 Krolik05 Jun 25, 2016
I jeszcze jedno. Nie chcę się przemądrzać, ale gdy ktoś nosi Miraculous to inni widzą kwami. Jeżeli osoba posiadająca jakiejkolwiek Miraculous zdejmie je ( pierścień z ręki, spinkę z włosów itd.) To NIKT nie widzi kwami