RUHUNU KAYBEDEN BEDENLER

RUHUNU KAYBEDEN BEDENLER

94K Reads 5.1K Votes 36 Part Story
Athena By isimsizbirdostt Completed

(Eşcinsel hikayeyi konu almaktadır.)

Omzuna kafasını yasladığı genç adamın kokusunu unutmamak dileği ile içine çekiyordu. Bir erkek olarak hemcinsine karşı beslediği duygular, zaman zaman kendisine kızmasını sağlıyor, onu utandırıyordu. Ama her şeye rağmen bunun değişemeyeceğini de biliyordu. Kız arkadaşından ayrılıp hemcinsine aşık olmasını, zihninin yanıltıcı oyunlarından birisi olduğunu sanıyordu. O sadece kızlardan hoşlanıyordu; Ta ki kaybetme duygusunu tadıp cinsel kimliğini kendisine itiraf edebildiği zamana kadar... Şu an ise aklının ortasını dolduran tek şey, kalp atışlarını hızlandıran kişiyle aynıydı; Tam yanında oturan kumral gençti. 

Onun daima yanında olup arkadaş olarak devam etme gibi bir seçeneği varken, aşkın rüzgarına kapılmalı mıydı? Bu rüzgar onu dünyanın bir ucuna yollarken, sevdiği genci kendisinden tamamen uzak tutacaktı belki de. 

Gözünden akan yaşlar, bakış açısını bulandırıyordu. Kendisini yalnız hissedip aşk çıkmazında ruhunu kaybedince her gün bir başka videoda içindekileri kusuyordu.

"Büyük ihtimalle bu bir heves ve ben bu boktan hevese kendimi fazla kaptırdım. Siktir... Hayır... Bu bir heves falan değil. Bu aşk... Kendime itiraf etmekte zorlanıyorum ama... Sikeyim! Deli gibi seviyorum! Ama o... O beni sevmiyor, o beni sevemez!"

  • aşk
  • boyxboy
  • eşcinsel
  • gay
  • romantik
balvermeyenari balvermeyenari Jun 01, 2016
Uzun zamandır okuduğum en güzel bölümdü tebrik ediyorum.
yusuf4baki yusuf4baki Jun 13, 2016
Ya hayat bee yemin ediyorun buarada bende gayimm sew olan varmi ???!!!