KEHRİBAR

KEHRİBAR

106K Reads 6.6K Votes 22 Part Story
m e l i n a By melinaunlusu Updated Aug 26

Yorgunum. Tutman gereken ellerim var. Bak, dikkatli bakarsan görürsün. Buralarda bir yerlerde giderken yanına aldığın benliğimin dağılmış parçaları var ve ben ne zaman bu evde adım atmaya kalksam, cam kesiği misali batıyorlar ayaklarıma. Gel, yine sar yaralarımı. 

Sen yokken bu evin duvarlarına yaşamı fısıldayacağımı söylemiştim. Unutmuşum, sen olmadığın zaman yaşam denen şeyin yalnızca bir sözcükten ibaret olduğunu. 

Bak; biz bu evin her köşesinde seninle beraber öldük, sonra tekrar canlandık ve tekrar öldük. Gözlerimin hedefindeki parkede ayak izlerimiz hareket ederken o gece biz seninle dans ettik. Üst katta senin odandaydık ve seninle birlikte uyuduk. Sana sarıldım, varlığına sarıldım o gece. 

Sensizliğin bu kadar yorucu olduğunu bilseydim, sen giderken kendimi de sıkıştırırdım bavuluna. Hem biliyorsun öyle çok yük yapabilecek biri değilim. Yer kaplasa kaplasa umutlarım var mesela, onu sığdıramasaydık atıverirdim hiç sorun değil inan. Zaten seninleyken umudun soyutluğuna ihtiyacım olmazdı, canlı kanlı halisin sen. Sonra... Sevgim var bir de, o da fazla yer kaplayabilirdi ama onu umarsızca kapı dışarı edemezdim. 

Birlikte sırtlanır mıydık sevgimin ağırlığını?

Ben sensizliğin ağırlığını sırtlayamadım mesela.

Vasi_094 Vasi_094 Mar 14
Cok degerli ve anlamli satirlar..Okumaya basladim simdi..Umarim birakmam..😍😊☺👏
numb-sky numb-sky Sep 12
Sebepsizce güldüm xjxmkxmxld ama aynı şeyi bende yapıyorum etrafımdaki insanların bakmasını umursamadan,tekrar ve tekrar
Vasi_094 Vasi_094 Mar 14
Cok guzel belirtmissin..Ne hos bir paragraftir bu..☺🤗😍
Ya başlamak istemiştim ve sürekli ertelemiştim. Şu an heyecanlandım biraz sanırım...
yarenbuker yarenbuker Jun 28
Oraya da ortamı kurmuştuk ama neyse yeniden dönüyoruz jhgdsdhjj ♥
Vasi_094 Vasi_094 Mar 14
Hos etkileyici ve boyle ferah bir giris olmus..Ben oldukca begendim..Yazim tarzin betimlemelerin ilgimi cekti..👏👏Eline saglik..☺