Pick The Side:Black Or...(Seria Black cz.2)

Pick The Side:Black Or...(Seria Black cz.2)

178K Reads 13.7K Votes 34 Part Story
Jola Pasik By Jigokucho2015 Completed

Anna wysiada na ostatniej stacji z przeświadczeniem, że cholerne deja vu jednak ma miejsce. Oszołomiona doszła do wniosku, że pójście na żywioł to jednak nic dobrego, bo stojąc pośrodku niczego nie miała zupełnie pomysłu co dalej.  Stwierdziła, że będzie lepiej jeśli zaczeka na powrotny kurs. Po kilku godzinach oczekiwania stwierdziła jednak, że najlepsze co może zrobić to jebnąć  się porządnie w głowę za kretyński pomysł jakim było poddanie się melancholii."Pick The Side..."  jest kontynuacją "Zmiany" i nie ma sensu czytać tego opowiadania jako oddzielnej zupełnie części. Jeśli ktoś wyrazi chęć zapoznania się z moją wcześniejszą publikacją będę bardziej niż szczęśliwa. 

Zapraszam do lektury i komentowania "Pick the Side...". Nie obrażę się za gwiazdki, choć nie są dla mnie esencjonalne. Ważne byście dobrze spędzili czas czytając o dalszych losach bohaterów "Zmiany".

To nie jest erotyk!

Postaci są jak najbardziej fikcyjne, sytuacje też.  Chętnych do plagiatu,kopiowania itp. bardzo proszę o zastanowienie się nad swoim zachowaniem. Jeśli chcecie z kimś się podzielić tym co piszę, proszę, polećcie mój profil. Albo możecie się ze mną skontaktować poprzez Wattpad.

Zapraszam do lektury!:)

Jigokucho

Stempio Stempio Sep 01
O matko xd ,,Dziewczyna z HIV-em" zabrzmiało jak tytuł książki która mogłaby zbić miliony! 😂😂😂
wyderka00 wyderka00 Feb 29, 2016
Bardzo Mi się podoba tylko szkoda że nie ma ukochanego ale wiem że Nicolas zjawi się Oni są przeznaczeni Sobie
anet4a anet4a Sep 18, 2016
Nieźle się rozpoczyna. Mroźne tereny, kolejny drwal... niech wypocznie nasza Anna:D
ania8282 ania8282 Jul 03, 2016
Jak na razie podoba mi się. Moja imienniczka. Może dlatego.
Jigokucho2015 Jigokucho2015 Feb 23, 2016
Wszystko jest możliwe,bo chociaż mam już w głowie plan całości to jeszcze może coś zmienię. Cieszę się,że się podoba. Pierwszy rozdział zawsze jest najtrudniejszy
brooklynoxo brooklynoxo Feb 23, 2016
Nie wyobrazalam sobie takiej nespodzisnki jaka zastalam na twoim profilu co za piękne rozpoczęcie nowej książki Ann jest w.jakiś zadubiu i może mtak spotka ja miłość życia albo Nicolas tez przyjedzie.do zadunia i uratuje ja