NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gri [BoyXBoy]

Gri [BoyXBoy]

24.6K Reads 1.2K Votes 14 Part Story
Elf By MinikElf Updated Dec 11, 2016

Bir kapı var, kapının ardındaki odada, odanın derinliklerindeyse bir çocuk. Dağınık, biraz uzamış saçları ve kişiliğinin aksine daima capcanlı olan mavi gözleriyle odaya girmeye çalışan herkesi kovuyor. Ancak iki kişi daha var odada.
    Biri bir kadın. Belli, çocuk gözlerini bu kadından almış. Kadın odadaki daracık pencereden dışarıyı izliyor, arada da başını pencereden dışarı uzatıp ferahlıyor. Aslında kadın çocuğa benziyor, o da seviyor bu boğucu odayı. Ama bazen dışarıdakilere özenmiyor değil.
    Diğeri ise genç bir kız. Doğal kırmızı saçları, mavi gözleri ve hafif çilleriyle gerçekten şirin. O, ne çocuk gibi derinlere ilerlemiş, ne de kadın gibi içeri tam anlamıyla girebilmiş. Kapıda duruyor o. Hem dışarıyla, hem de içerideki çocukla iletişim kuruyor.
    Ve çocuk hala fark etmese de kapıda içeri girmek için bekleyen ve içerideki çocuğu gözleyen biri var. Odaya girmeyi istiyor fakat davetli değil. Ancak böyle giderse odaya zorla girecek ve kendini çocuğa kabul ettirecek gibi görünüyor.
  
   !!Önemli!!: Kötü çocuk ve iyi çocuk arasındaki aşkı anlatan bir hikaye arıyorsanız, yanlış yerdesiniz. İlk bölümlere göz atarak bu düşünceye kapılmayın, ve farklı türde hikayelere de kütüphanenizde yer verin lütfen.

DemirAkhan DemirAkhan Mar 27
Şimdi sevgili yazarım. Son yazdığın cümleye iyice bak. Ne görüyorsun?  Daha doğrusu gördün mü? Evet, evet gördün. Sonuçta sen harika bir insansın. Hadi şimdi neden böyle gereksiz bir açıklama yaptığını söyle. (;
DemirAkhan DemirAkhan Mar 27
Acaba hoşlandığı kişi kim? Ay çok merak ettim, yani düşünemiyorum kim olabilir? Kim ya kim? Ay çok zorlandım pes ediyorum.
superelifnurgormus superelifnurgormus Dec 13, 2016
Bilir misin Elf ciğim bende Elfim çoğu arkadaşım Elf der. Way adaşım benim
Bizim derslerimiz 80 dakika 80 dakika edebiyat hiç çekilmiyor gerçekten