Dance, sing & love (J.B.)

Dance, sing & love (J.B.)

525K Reads 34.8K Votes 116 Part Story
LaylaWheldon By LaylaWheldon Updated 13 hours ago

Livia Innocenti jest zawodową tancerką i członkinią zespołu tanecznego, który asystuje największym gwiazdom muzyki. To właśnie oni w dużej mierze tworzyli show podczas koncertu, chociaż tak naprawdę byli tylko tłem dla artysty śpiewającego na scenie. Zespół w którym tańczyła został wybrany do towarzyszenia Justinowi Bieberowi w czasie jego tournee po Europie. 
 Szybko miała okazję się przekonać, że woda sodowa uderzyła mu do głowy. Nikt jej tak nie wkurzał jak arogancki, egoistyczny Justin. Jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. 
   
 Jest to opowieść o tym, że podążanie za głosem serca nie zawsze jest łatwe bądź słuszne. Czasami kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą. Czasami miłość zamiast szczęścia przynosi ból. 
   
  ''Co to jest miłość? To spacer podczas bardzo drobniutkiego deszczu. Człowiek idzie, idzie i dopiero po pewnym czasie orientuje się, że przemókł do głębi serca...''
  
 Drogi czytelniku, zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, niespodziewanych zwrotów akcji, ale także tańca, śpiewu i miłości. 
  _____________________________
  * W książce pojawiają się między innymi: Zayn Malik, Harry Styles, Selena Gomez, Luke Hemmings
  * Rozdziały pojawiają się systematycznie, średnio co 3-4 dni, a każdy z nich ma minimum 1500 słów. 
  * Uwagi: W książce występują wulgaryzmy i sceny seksu.
 
  #1 w FanFiction - 20.10. 2016 
  #2 w FanFiction - 30.09. 2016 
  #3 w FanFiction - 21.09. 2016

vikszxx vikszxx Nov 28
Miałam tak na koncercie Justina xd nie widziałam nikogo poza nim xdd
Jak mnie zaprosiłaś do przeczytania to myślałam że nie będzie to fajne i miałam racje bo to nie fajne to jest zajebis**e😍😍😍😍
Hej, pisałaś na moim profilu żebym wpadła i wpadłam ( FAJNE)
_Hopefully_ _Hopefully_ a day ago
Ma szczęście xDD Ja jestem brązowa po godzinie na dworze xDD Może nie tak bardzo brązowa, ale jestem. Tak czy siak, opalam się bardzo szybko czego nie lubię.
eclibris97 eclibris97 Sep 12
Świetne, naprawę dobre! :) 
               Przyjemnie się czyta, nie robisz błędów. Z chęcią przeczytam kolejne rozdziały, mimo iż osobiście nie przepadam za Justinem. :D
To że byliście na scenie nie jest dobrym powodem żeby was zapamiętać. Just sayin