NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gang ściągaczy

Gang ściągaczy

15.1K Reads 1.7K Votes 24 Part Story
Paulinellina By paulinellina Updated Apr 23

W pewnym liceum coraz większą popularnością cieszy się grupa kujonów, która dostarcza ściągi trzecioklasistom. Dzięki ich działaniom nawet najsłabsi uczniowie zdobywają coraz to lepsze oceny. Niestety umowa, którą zawarli z maturalnymi klasami zabrania im rozszerzyć działalność na młodsze roczniki. Niezadowoleni z tego faktu drugoklasiści i pierwszoklasiści kombinują jak przekonać bossa " gangu ściągaczy", aby także i ich klasom pozwolił korzystać z jego sposobów na zdobywanie lepszych ocen. Czy przekonają go?
 _______
 Książka z gatunku dla młodzieży, napisałam ją jeszcze w 2010 roku, a teraz po sześciu latach, które spędziła w szufladzie wreszcie " ujrzy" światło dzienne ;)
 Jest to moja współczesna wersja książki " Pani Walewska", która wówczas była moją ulubioną powieścią historyczną. Jesteście ciekawi co z tego wyszło? 
 Zapraszam do lektury!
 _____________________
 Copyright ©2016 by Paulinellina. All rights reserved.
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.
 
 Niniejsza powieść stanowi wytwór wyobraźni, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych, wydarzeń i miejsc jest całkowicie przypadkowe.

Aalysanne Aalysanne Nov 23, 2016
Aww Twój styl tutaj *.* aż mi się przypomina książka, którą czytałam x lat temu ;D Mega
aurumadzia aurumadzia Sep 21, 2016
To przewodniczący w ogóle mają jakieś ZNACZĄCE wpływy o które się walczy? Nie wiedziałam. 😂😂😂
VessnaStoriae VessnaStoriae May 04, 2016
W szkolnej ławce nie siedziałam już od paru dobrych lat, a mimo to tekst mnie zaciekawił. Zaczyna się bardzo dobrze, widać, że jest przemyślany i sprawdzony, a to przecież najważniejsze. Zaraz obok fabuły, oczywiście ;].
Milleraa Milleraa Feb 20, 2016
Bardzo ciekawy rozdział w, no w sumie prolog ;) na pewno będę czytać dalej. ,,Normalnie jak posiedzenie rządu . Ciekawie nie powiem :)
korqq209 korqq209 Jan 11
Czy to jest pisane ironicznie? Bo sam nie wiem jak to inaczej odbierać, niż jako mocno pokręconą satyrę.
Annabeth8218 Annabeth8218 Sep 17, 2016
Wspaniały początek. 
               A ty świetnie piszesz.
               Właśnie szukałam czegoś takiego do czytania, bo mi się już prawie wszystkie książki, które czytam na Watt, skończyły. 
               Lecę czytać dalej.