Gang ściągaczy

Gang ściągaczy

9.2K Reads 1K Votes 19 Part Story
Paulinellina By paulinellina Updated Nov 23

W pewnym liceum coraz większą popularnością cieszy się grupa kujonów, która dostarcza ściągi trzecioklasistom. Dzięki ich działaniom nawet najsłabsi uczniowie zdobywają coraz to lepsze oceny. Niestety umowa, którą zawarli z maturalnymi klasami zabrania im rozszerzyć działalność na młodsze roczniki. Niezadowoleni z tego faktu drugoklasiści i pierwszoklasiści kombinują jak przekonać bossa " gangu ściągaczy", aby także i ich klasom pozwolił korzystać z jego sposobów na zdobywanie lepszych ocen. Czy przekonają go?
_______
Książka z gatunku dla młodzieży, napisałam ją jeszcze w 2010 roku, a teraz po sześciu latach, które spędziła w szufladzie wreszcie " ujrzy" światło dzienne ;)
Jest to moja współczesna wersja książki " Pani Walewska", która wówczas była moją ulubioną powieścią historyczną. Jesteście ciekawi co z tego wyszło? 
Zapraszam do lektury!
_____________________
Copyright ©2016 by Paulinellina. All rights reserved.
Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

Niniejsza powieść stanowi wytwór wyobraźni, a wszelkie podobieństwo do osób żyjących lub zmarłych, wydarzeń i miejsc jest całkowicie przypadkowe.

Aalysanne Aalysanne Nov 23
Aww Twój styl tutaj *.* aż mi się przypomina książka, którą czytałam x lat temu ;D Mega
aurumadzia aurumadzia Sep 21
To przewodniczący w ogóle mają jakieś ZNACZĄCE wpływy o które się walczy? Nie wiedziałam. 😂😂😂
W szkolnej ławce nie siedziałam już od paru dobrych lat, a mimo to tekst mnie zaciekawił. Zaczyna się bardzo dobrze, widać, że jest przemyślany i sprawdzony, a to przecież najważniejsze. Zaraz obok fabuły, oczywiście ;].
Milleraa Milleraa Feb 20
Bardzo ciekawy rozdział w, no w sumie prolog ;) na pewno będę czytać dalej. ,,Normalnie jak posiedzenie rządu . Ciekawie nie powiem :)
Wspaniały początek. 
               A ty świetnie piszesz.
               Właśnie szukałam czegoś takiego do czytania, bo mi się już prawie wszystkie książki, które czytam na Watt, skończyły. 
               Lecę czytać dalej.
Masz świetny styl. Szukałam coś lekkiego ze szkołą w tle. Jak widać się udało. Idę czytać dalej!