{z} Highway to Hell {Hemmings}

{z} Highway to Hell {Hemmings}

50.7K Reads 6.3K Votes 17 Part Story
Lucifer Morningstar By YourLittleBoo Updated Oct 30

Zamknęłam się tam z nadzieją, że odnajdę odpowiednią wersję samej siebie. Tę, którą będę w stanie choć trochę polubić i którą polubią inni. Próbowałam, jednak odkryłam coś bardziej atrakcyjnego. Mówił na to Autostrada do Piekieł. On mnie na nią wpuścił, bo sam w sobie, z tym pięknym, cynicznym uśmiechem i pustym wzrokiem przypominał diabła. Był psychotykiem, nie psychopatą, a ja... ja nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego, co może dziać się za murami zamkniętego ośrodka. To oni, jego "mieszkańcy", nauczyli mnie tego, iż nie ma jednej definicji normalności. Ile ludzi, tyle zaburzeń. Bo tak naprawdę  nie chodzi o to by być zdrowym, ale o to, żeby nauczyć się żyć z własnymi chorobami. 

I jakkolwiek przerażająco, dziwnie i źle to brzmi, nie zamierzam opowiedzieć ci depresyjnej historyjki, po której kupisz tanie wino i skoczysz z mostu. Nie zamierzam też śmiać się złowieszczo, widząc twoje łzy. Chcę tylko byś przestał bać się inności i uwierzył, że wszystko jest możliwe. Więc rozsiądź się wygodnie. Wrócimy do dziewięćdziesiątego czwartego. Do dnia moich siedemnastych urodzin. 

a/n: Historia inspirowana "Girl, Interrupted"
ZAWIESZONE
#HTHff

krlnkba krlnkba Jun 19
Czytałam Almost Polite i tęsknię za tym opowiadaniem, gdyż kochałam je całym sercem. Ale teraz wracam do ciebie i biorę się za czytanie tego opowiadania! Prolog jest interesujący, zobaczymy, co będzie dalej.
clidrugs clidrugs Jul 17
Za każdym razem jak to słucham słyszę "jeden liże, jeden z nich" idk whyy
venusanna venusanna Nov 04
Awww ♥ przeczytałam tylko opis i już wiem, że chce tu zostać na zawsze! Teraz mogę się zabrać za prolog.
Zakochałam się w kolejnym twoim ff. Jak ja mam znaleźć chłopaka, skoro zabierasz mi serce?
przez ciebie ta piosenka nie opuści mojej głowy na dobry tydzień😂💞
Wybrałaś moją ulubioną piosenkę ACDC. Dziękuję 😂❤