Faking it! [2016] | Andy Biersack

Faking it! [2016] | Andy Biersack

43K Reads 3.2K Votes 30 Part Story
myheroandrew By myheroandrew Completed

Raven Blackley kilka miesięcy temu wygrała kolejną edycję amerykańskiego programu X-Factor. Teraz nagrywa swoją pierwszą płytę, a jak wiadomo - dla dobrej sprzedaży potrzeba promocji.  Co może wypromować debiutantkę lepiej, niż sławny chłopak?
Andy Biersack przez rozstanie z ukochaną stracił kontrolę nad swoim życiem. Kiedy tylko może imprezuje, pije alkohol i spotyka się z różnymi dziewczynami. Wreszcie przegina i mocno nadweręża  wizerunek swój i zespołu, co oczywiście trzeba naprawić. Menedżer zespołu wpada na pomysł, który zdoła to zrobić. Czy jest lepszy sposób na naprawienie swojej reputacji, niż bycie kochającym i idealnym chłopakiem?

Co powiedzieć dziewczynie na podryw? 'Ładnie pachniesz', albo rzucić kasztanem Tak jak moja kuzynka. 😂😂
Jak przeczytałam o kasjerze w McDonaldzie to oplułam mamę kawą XD
ToriEmy ToriEmy Dec 28, 2016
Na miejscu Andy'ego też nie chciałabym się spotykać z lalką barbie i mam nadzieję, że ona nie będzie taka.
Infernal_Queen Infernal_Queen Feb 25, 2016
Trochę za dużo info jak na pierwszy rozdział (wg mnie ;P) ale zaciekawiłaś mnie ;D czekam na nn!
Czytam to opowiadanie chyba już trzeci raz, a nadal mi się nie znudziło i uważam, że jest wprost genialne. Jakim cudem wszystko co napiszesz jest takie świetne? Ucz mnie mistrzu!
KlNicole KlNicole Mar 06, 2016
Bardzo mi się podoba :D Na poczatku Raven kojarzy mi się z takimi bohaterkami, które dają się podporządkować innym. Nie wiem, jaka będzie w następnych rozdziałach, ale teraz odnoszę właśnie takie wrażenie. Jak na razie wszystko świetnie, idę czytać rozdział 3 :D