Yetmez

Yetmez

9.2K Reads 778 Votes 26 Part Story
Zifinn By Zifinn Updated Nov 14

Dev çiceğin dibini talan ederken aslında yiten umutlarıma inat olmayan anahtarı aramak için dizlerimi yere çöktüm aramaya öyle devam ettim. Tok erkek sesi korkuyla yerimden hızla doğrulmama neden oldu suçluluk hissi ve korkum birleşince iyice garibleştim her yerim titremeye başladı.

"Yardım ede bilirmiyim?"

Korkum dağılınca kısa bir an konuşana baktım asansör arkadaşım ve adam gayet iyi konuşuyor. 
Neden adamı dilsiz ilan ettim hiç bilmiyorum? 
Ama beni korkuttuğu için ona sinir olduğumu biliyorum sinirle

" Neden, siz Darul Acizemisiniz?"

Verdiğim yanıtla ifadesi değişti bekledim cevap gelmedi sadece bakıyor aman, bende gelsin diye bir beklentiye girmemiştim şu bakışlara bak, adam sanki mikro organizma inceliyor. 

Arkamı döndüm olmayan anahtarı aramak için gene dizlerimin üzerine çöktüm. Allahın cezası çicek koskoca anahtarı yutmuş olabilirmi? Yazık çiçeği hep kırdım. Ne yapayım oda anahtarı öyle bulamayacağım kadar iyi saklamasaymış.

ecebinur ecebinur Aug 25
Merhaba  İrem Nur Şen'in SAHTE PAPATYA adlı kitabı cinius yayınları tarafından basılıyor. Kitaba destek çıkmak için yorumlarınızı eksik etmeyin @askppp @Zifinn @guzelgunler12 @CemBostan @meftun_kiz @bogurtlenlijolelikiz @Berfin-Mccall @heyhatli42
meftun_kiz meftun_kiz May 02
Arkadaslar 6. Sınıfta baslayan ve hala bitmeyen bi aşk hikayem var okumak istermisiniz ?
alpin36 alpin36 Oct 26
Canım Elifim yaaa. Nasıl da korkmuş.Ama o hınzır iç ses görev başında gene de.Doğrusu o kıl toplarını ben de sevmem.Ama Kadir e nasıl yakışıyorsa Enderime de yakışıyordur bee.Özledim Elifimi ben.Zülalim var neyse ki:)
ozlemyorenc ozlemyorenc Nov 16
İlk defa okuyorum çalışmanızı ama okudukca okumak geldi kendimi hikayenin icinde buldum.bu iki insanı hangi sebep biraraya getirdi ve evlenme kararı verdiler.bu ikili kim hepsini merak ediyorum.yureginize sağlık.
heyhatli42 heyhatli42 Aug 19
Yeni bir hikayem varrr . Daha işin başında olduğum için hepsini yazamadım. Okursanız başlangıcını sevinirim. "Gerçekleşecek Hayaller"
YENİ BİR HİKAYEM VAR GÖZ ATARSANIZ SEVİNİRİM AYRICA OYLARINIZ VE YORUMLARINIZ ARTTIKÇA YENİ HİKEYER GELECEKTİR...