NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
DUYGUSUZ

DUYGUSUZ

2.7M Reads 104K Votes 58 Part Story
aysekubra06 By aysekubra06 Updated 5 days ago

"Acıktın mı bir şey yemedin."

Kocasının kalın sesini duyar duymaz başını hızla çevirmişti. Sabahtan beri konuşmayan adam ne oldu da konuşuyordu böyle. İçine doğan mutlulukla dudaklarının kıvrılmasına engel olamamıştı. 

"Hayır acıkmadım."

Çok açıkmış olmasına rağmen kocasına bir şey dememişti. Ateş ise yalan söylediğini anlayabiliyordu. Rengi solmuş gözleri çökmüştü.

"Ama ben açım hemde hiç doymayacak kadar" dedi ve karısının suratına suratını yaklaştırdı. Aile ortamında olmasına rağmen bu yakınlık çok fazla hatta çok çok fazlaydı.

Omzuna düşen saçlarını geriye attı. İşaret parmağıyla kulağının arkasından köprücük kemiğine kadar ince bir çizgi çekti. Kulağına doğru büyük bir gerçeği fısıldadı.

"Sana açım kadın."

https://www.wattpad.com/user/IrmaliaKarlynaBizmut
               İki kız kardeşin Somnium'a taşındıktan sonra hayatları hiç de bekledikleri yönde gelişmedi. İrmalia ve Karlyna'nın maceralarına, tutkularına, üzüntülerine, aşklarına dahil olmak istiyorsan hemen okumaya başla :)
ahmetsaint ahmetsaint Jun 17
Yakında Basılacak Olan Kİtabım...Tek Derdi Aşk Acısı Olmayanların Kitabı Sen Benim Sekizinci Rüyamsın Kitabını Hala Okumadınız Mı? Sayfama Girip Okuyabilirsiniz.
Keşke kız annesinden azar yeseydi,belli ki daha ciddi bir durum var
limonlu1su limonlu1su May 19
İlk hikayem değil ama wattpad üzerindeki ilk hikayem. Beni yalnız bırakmazsınız değil mi? :)
               https://www.wattpad.com/story/109794741-ah-sen
ahmetsaint ahmetsaint Jun 17
Tek Derdi Aşk Acısı Olmayanların Kitabı Sen Benim Sekizinci Rüyamsın Kitabını Hala Okumadınız Mı? Sayfama Girip Okuyabilirsiniz.
_Hira_H _Hira_H Feb 15, 2016
Waouw harika yeni bolum cabuk gelsin merak ediyorum ama 😁😘