Zakazany Owoc || TaeGi ✏

Zakazany Owoc || TaeGi ✏

4.1K Reads 528 Votes 19 Part Story
Miki Hiroki By Han_YuRi_HYR Updated 3 days ago

YoonGi - Kapitan drużyny koszykarskiej. Największy bad boy w szkole.
TaeHyung - Nauczyciel chemii i edukacji seksualnej.  

~~~*~~~

- Gdzie ta stara koza jest...
- Spieszy Ci się gdzieś? - zapytał Kook.
- Tiaaa... Do domu. - spojrzałem na niego obojętnie. Nagle drzwi od sali się otworzyły. Przez próg przeszedł młody i przystojny chłopak. Nie wyglądał na ucznia. Nie powiem, ale wyglądał mega seksownie. Usiadł z uśmiechem na krańcu biurka.
- Witajcie. Pani Kang HaSang została zwolniona, więc do końca roku ja będę was uczyć chemii. - lekko uśmiechnął się. - [...]... Dobrze, a tak poza tym, który to Min YoonGi? - zaczął się rozglądać po klasie. Wstałem z miejsca i przechyliłem głowę lekko w bok, po czym zagryzłem wargę.
- To ja. - odpowiedziałem z lekką chrypką. Usłyszałem ciche westchnienia od strony , gdzie siedzą dziewczyny. Niestety nie byłem nimi zainteresowany. 
- Pani Kang, kazała mi na Ciebie uważać, także zbliżaj się do mnie, jak będziesz czegoś potrzebować. Oczywiście o czymś związanym ze szkołą, lekcjami chemii i edukacji seksualnej.
- Dobrze. - odpowiedziałem. Mogę się do niego zbliżać z czymś związanym z edukacją seksualną? Dobrze. Uśmiechnąłem się zadziornie i usiadłem. Zapowiadają się świetne lekcje chemii i edukacji seksualnej, na które z przyjemnością będę chodzić.

Fanfiction pisane z perspektyw:
♫ Sugi 
♫ V

No comments listed yet.