Akayuki 赤雪 JiKook

Akayuki 赤雪 JiKook

53.2K Reads 4.1K Votes 27 Part Story
717 By missorry Updated Jan 08

5 yaşında, ailesinin kanıyla boyanmış montunun içinde tir tir titreyen ve kırmızı gözlerin içindeki kendi yansımasına bakıp sivri dişlerin bu sefer kendi boğazını parçalamasını bekleyen bir çocuktum. 
Sonra o geldi ve düşündüğümün aksine parçalanan boğaz benimki değil, sivri dişinkiydi. Ailemin katilinin başını kopartıp fırlattığını, önümde dizlerinin üzerine çömelip kanlı avucunu tombul yanağıma koyduğunu hatırlıyorum. Gözleri katilin gözlerinden daha koyu bir kırmızıydı, aynı onun gibi sivri dişleri vardı. Fakat onun aksine dişleri ağzı kocaman açıldığı için değil, bana gülümsediği için görünüyordu. 

"Güvendesin." Demişti. 

Güven de değildim. Bir başka vampirin, katilin kucağındaydım. Fakat o hissi hatırlıyorum, onun kollarında şu an olduğu gibi ciğerlerime dolan hafif kan kokulu nefesi yüzüme çarparken annemin sıcaklığında bile hissetmediğim bir güven duygusuyla doluyordum. Ve parmaklarımı uyuşturan bir tutkuyla.
Ona karşı...

geceperisi00 geceperisi00 Jul 30, 2016
En sevdiklerimden birde jikook ha okumada arşivde sakla 😁😁
--xoxoexo-- --xoxoexo-- Jul 01, 2016
Genelde 12-13 yaşına kadar çocuk derler. 12 yıl yaşadın desek 12bahar 12yaz gördün. 12 baharın 7si hep yağmurlu geçti desek 12+5=17. Yazları da artırmak gerek ama geçtim onu. 17 mevsimi güneşli geçirmişsin. Gerisini sana bırakıyorum smdjhdjdh
barkielle barkielle Oct 17, 2016
Bts grubunu pek sevmem ama sırf vampir ve vampire knight içerdiği için okuyacağım sanırım
RumeysaArmy RumeysaArmy Sep 27, 2016
Seninle tanışmayı gerçekten istiyorum kitap mükemmeldi.
barkielle barkielle Oct 17, 2016
BENİM GÖZLERİM VAMPİRE KNİGHT ETİKETİ GÖRDÜ DOĞRU MU GÖRDÜ
adasena1 adasena1 Jan 08
Ay sen hep böle yaz ya çok güzel yazıyorsun son bölümde ağlattın resmen . Favorimsin aja aja !