Akayuki 赤雪 JiKook

Akayuki 赤雪 JiKook

43.2K Reads 3.3K Votes 26 Part Story
meinichi By missorry Updated 2 days ago

5 yaşında, ailesinin kanıyla boyanmış montunun içinde tir tir titreyen ve kırmızı gözlerin içindeki kendi yansımasına bakıp sivri dişlerin bu sefer kendi boğazını parçalamasını bekleyen bir çocuktum. 
Sonra o geldi ve düşündüğümün aksine parçalanan boğaz benimki değil, sivri dişinkiydi. Ailemin katilinin başını kopartıp fırlattığını, önümde dizlerinin üzerine çömelip kanlı avucunu tombul yanağıma koyduğunu hatırlıyorum. Gözleri katilin gözlerinden daha koyu bir kırmızıydı, aynı onun gibi sivri dişleri vardı. Fakat onun aksine dişleri ağzı kocaman açıldığı için değil, bana gülümsediği için görünüyordu. 

"Güvendesin." Demişti. 

Güven de değildim. Bir başka vampirin, katilin kucağındaydım. Fakat o hissi hatırlıyorum, onun kollarında şu an olduğu gibi ciğerlerime dolan hafif kan kokulu nefesi yüzüme çarparken annemin sıcaklığında bile hissetmediğim bir güven duygusuyla doluyordum. Ve parmaklarımı uyuşturan bir tutkuyla.
Ona karşı...

En sevdiklerimden birde jikook ha okumada arşivde sakla 😁😁
3.sezonunu beklerken hayatimin bittiği anime Allahım sana geliyorum ağagagsagag
--xoxoexo-- --xoxoexo-- Jul 01
Genelde 12-13 yaşına kadar çocuk derler. 12 yıl yaşadın desek 12bahar 12yaz gördün. 12 baharın 7si hep yağmurlu geçti desek 12+5=17. Yazları da artırmak gerek ama geçtim onu. 17 mevsimi güneşli geçirmişsin. Gerisini sana bırakıyorum smdjhdjdh
cerily cerily May 26
Ah o sahne ahhhh *-* ya su an var ya içim top top sevgi topacigi olduuu
barkielle barkielle Oct 17
Bts grubunu pek sevmem ama sırf vampir ve vampire knight içerdiği için okuyacağım sanırım
RumeysaArmy RumeysaArmy Sep 27
Seninle tanışmayı gerçekten istiyorum kitap mükemmeldi.