Akayuki 赤雪 JiKook

Akayuki 赤雪 JiKook

121K Reads 9.9K Votes 31 Part Story
🐘 By missorry Updated Jul 06

5 yaşında, ailesinin kanıyla boyanmış montunun içinde tir tir titreyen ve kırmızı gözlerin içindeki kendi yansımasına bakıp sivri dişlerin bu sefer kendi boğazını parçalamasını bekleyen bir çocuktum. 
Sonra o geldi ve düşündüğümün aksine parçalanan boğaz benimki değil, sivri dişinkiydi. Ailemin katilinin başını kopartıp fırlattığını, önümde dizlerinin üzerine çömelip kanlı avucunu tombul yanağıma koyduğunu hatırlıyorum. Gözleri katilin gözlerinden daha koyu bir kırmızıydı, aynı onun gibi sivri dişleri vardı. Fakat onun aksine dişleri ağzı kocaman açıldığı için değil, bana gülümsediği için görünüyordu. 

"Güvendesin." Demişti. 

Güven de değildim. Bir başka vampirin, katilin kucağındaydım. Fakat o hissi hatırlıyorum, onun kollarında şu an olduğu gibi ciğerlerime dolan hafif kan kokulu nefesi yüzüme çarparken annemin sıcaklığında bile hissetmediğim bir güven duygusuyla doluyordum. Ve parmaklarımı uyuşturan bir tutkuyla.
Ona karşı...

foyoko foyoko Jul 14
animesini izlemedim çünkü sesleri beni rahatsız ediyordu ama manga çok güzeldi
Suuplady Suuplady a day ago
ama kaname ile zero birbirinden nefrt etmiyorlarmıydıokjtgpoyphu
Birkaç dakika önce Haisha'yı bitirdim,akmaya devam eden gözyaşlarımla beraber buna başlıyorum.Daha fazla gözyaşı istemiyoruz yazarcım :'(
vivianexl vivianexl Aug 28
Şimdi ben burda Yeri hakkında kötü yorumlar falan görürüm dayanamam. En iyisi bırakayım kitabı
trajiskwl trajiskwl Apr 06
vampire knight çok sevdiğim bi animeydi ve aşık oldupum jikok shipiyle güzel olacağuna inanıyorum
_mobious _mobious Jul 24
Vampire Knight izlemediniz mi yani izlemediyseniz izleyin anlarsınız