Beyaz Kelebek

Beyaz Kelebek

47.3K Reads 3.3K Votes 10 Part Story
Portakal Çiçeği By TheNurse17 Updated Oct 24

"Şşşt.Ağlama küçüğüm.Geçti."O üç cümle yetmişti her şey için.Narin'in küçük kalbini iyileştirmek ve daha sonra da ölürcesine koşmuş gibi hızlı hızlı atması için.O geçirdikleri 20 dakikada küçük kız aşık olmuştu.Kendisiyle ilgilenen genç,ona yabancıydı ama onun hissettirdikleri ve davranışları da yabancıydı.O sadece annesinden almıştı bu kadar güzel şefkati.Genç çocuk saçlarını okşamış,onu teselli etmiş ve elleri babasının vurduğu yanakta gezinmişti.Hayatında iyileştiği tek andı.Kendini yarım değilde,bütün hissediyordu Narin.O hep yarımdı.Öksüzdü.Kalbi yarım atıyordu mesela.Aklı yarımdı.Saftı.İnsanların ona kötü davranışlarında verdiği tepkiler yarımdı.Sarıp sarmalanmadığı için yarımdı.Kimse onu tamamen dinlemediği için yarım.Ama o an,o güzel geçirdiği yaz tatilinin en güzel karesiydi o 20 dakika.En uğurlu rakamıydı o 20.Kendini tam hissettiği tek andı.11 yaşında gönlüne aldığı o genci hiç unutamamıştı.Hayatında onu tam hissettiren adamı unutmak mümkün değildi.


Aşkın en saf,en tutkulu,en derin ve en içten olanı.Peki sen en derinden sevmeye hazır mısın?Kapak fotoğrafı : Teddybear Photoshop

jdkdkndl jdkdkndl May 16
Yeni bölüm ne zaman gelir çok güzel bi hikaye olucak😊💗
Bence yeni bolumler gelmeli artik. Yoksa kaldiralim kutuphaneden beklemeyelim. Guzel bi hikaye olcak ama
EsmaUmarca EsmaUmarca Jun 09
Yeni bölüm ne zaman gelir iki hikayende son zamanlarda okuduğum en iyi kitaplar
olmezo olmezo Apr 12
Hikâye çoook güzel. Yeni bölümde çabucak gelse cilllop olur. Kurgu zaten harika ve merak uyandırıcı. Yazan ellerinden öpüyorum.
Yeni bolum gelmicekmi. Bu kadar ara verince hikayenin konusu unutuluyor. Bir arap masali icinde ayni sey gecerli. Evet hikayeler guzel ama bolumler daha sik gelmeli degil mi?
Necibe5 Necibe5 Mar 17
Eline saglikkk cok guzel gercekten. Bu hikayen daha ilgi cekici yeni bolum lutfen:)))