NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Gökyüzüme Düşen Yıldız

Gökyüzüme Düşen Yıldız

10K Reads 932 Votes 21 Part Story
Yuzen Unicorn By yuzenunicorn Updated 7 days ago

"Hep anlatırsın ya sevmediğin çillerini, onları görmek isterdim mesela. Sinirlenince nasıl gözüktüğünü, ağlarken göz bebeklerinin titreyişini, bana bakarkenki yüz ifadeni öylesine merak ediyorum ki. Heyecanlanınca senin de elin ayağına dolanıyor mu mesela ya da parmaklarınla mı oynuyorsun benim gibi?
 Ben sana sarılıp, kalp atışlarını dinlerken gözlerimi kapatıyorum mesela sen saçlarımı koklarken ne yapıyorsun sevgilim?
 Ahh bir de şu muhteşem gülüşün yok mu?Onu görmek isterdim en çok da. Senden gizli ses kaydına almak istediğim harika kahkahan... Senden bir şey gizlemek zor oluyor o yüzden yapamadım sevgilim. Ayna karşısındaki görüntümüz nasıldır kim bilir? Yakışıyor muyum ki yanına? 
 Karşıma geçsen de saatlerce izlesem ya seni, her bir ayrıntını ezberlesem. Yüzündeki benlerin sayısını bilsem mesela, kirpiklerini kırpışını... Görüyor olsaydım şayet gözlerimi kırpmadan izlerdim seni.
 Hani bazen ben bir şeylerle uğraşırken beni izliyorsun ama benim haberim olmuyor ya. Ben de yapsam ya aynısını olmaz mı sevgilim?"
 "Papatyam, gönül yaram, aşkımın mavisi...
 Sana sahip olmak için ne yaptım diye düşünmekten alıkoyamıyorum kendimi. Sen benim ruhumun en derini, sözlerimin şairi, gülüşümün mimarı...
 Sen de gördüklerimi başkaları görecek diye ödüm kopuyor. Ruhunun papatyalarını bahçemden koparacaklar diye korkuyorum. Benden gidersin diye korkuyorum. Beni görünce benden vazgeçersin diye korkuyorum."
 "Bu papatya senin bahçene aşık. Başka gönüllerde açmaz ki. İstesen de gidemem senden."
 "Seni seviyorum papatyam."
 "Seni seviyorum küçük adam."
 *13.03.2016 tarihinde yayımlanmaya başlamıştır.

Şeyma Allah seni ne etmesin ilk bölümü olduğu gibi anlatmışın be
onikiolmakistemiyor onikiolmakistemiyor Feb 09, 2016
İlk kitabını okuyup çok beğenmiştim bunun kurgusu bile çok farklı beklentilerin üzerinde mi olacak ne;)
RUKIYEGK7 RUKIYEGK7 Mar 15, 2016
Değişik bir kitap çok güzel tıpkı diğer kitapların gibi sevgili yazarcım
yagmurbyn yagmurbyn Mar 13, 2016
Ilk bolum harikaydı en kisa surede yeni bolum gelsin lütfen harika bir dilin var zaten
RukiyeGk3 RukiyeGk3 Mar 15, 2016
Ah yine müthiş bir konu ya sen bu konuları nerden buluyorsun hayal dünyana cidden hayranım çok güzel yazıyorsun yazaraşkım
RukiyeGk3 RukiyeGk3 Mar 15, 2016
Çok beğendim tanıtımı harika ya yazaraşkım acaba senin için deli romantik bir insan mı var o sözler ne ya benim kalbim titredi çok güzeller