DNA Virus

DNA Virus

17.4K Reads 1.6K Votes 28 Part Story
Oczy w Sepii™️ By Tea-Amo Updated 6 days ago

Na rzece Han dochodzi do najdziwniejszej burzy w historii kraju. Kilkoro nastolatków, świętujących na jachcie urodziny swojego przyjaciela staje się epicentrum owego zdarzenia. I chociaż nikomu nic się nie stało, od tamtej pory nic już nie jest takie jak powinno.
 Jiyeon budzi się w szpitalu, jej matka zniknęła. W życiu dziewczyny pojawia się człowiek, podający się za jej wuja - brata matki. Wszyscy jednak skrywają pewne tajemnice. Jiyeon postanawia odszukać rodzicielkę. Nie wie tylko, że grzebanie w tej sprawie może okazać się śmiertelnie niebezpieczne. Im bardziej szuka odpowiedzi, tym więcej znajduje pytań. Zagadka z każdą chwilą robi się coraz bardziej skomplikowana. 
 
 DNA Virus ® Tea Amo 2016
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

 Wyniki:
#1 Paranormalne - 05.07.2016
#3 Paranormalne - 08.09.2016
#13 Paranormalne - 21.10.2016
#16 Paranormalne - 24.10.2016
#15 Paranormalne - 06.11.2016

*umiera na nagły atak fangirlingu* Czekam, nie mogę się doczekać! ^^
- - Jun 08
Strasznie podoba mi okładka! Mogę wiedzieć jak ją zrobiłaś lub ewentualnie dostać namiary na osobę, która ci ją zrobiła?
Sam opis już na tyle mnie zainteresował, że czekam na początek tej historii ze zniecierpliwieniem! 
               Życzę weny!:)
Yukimka Yukimka Feb 06
Wiedząc, że jesteś naprawdę dobrą pisarką amatorka, z pewnością będzie to dobre opowiadanie. Nie mogę się doczekać. :)
Iludigar Iludigar Feb 06
Jestem ciekawa tego opowiadania. Twój styl pisania jest naprawdę świetny :-) Opis mnie zaciekawił a więc życzę weny w pisaniu! :-D
xsnookix xsnookix Feb 06
Opis opowiadania jest tak cudowny, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać! Ponadto otrzymałam od Ciebie dedykację! Bardzo dziękuję za ten zaszczyt i wiedz, że z ogromnym utęsknieniem będę wypatrywać pierwszego rozdziału ♥.