DNA Virus

DNA Virus

19.6K Reads 2K Votes 32 Part Story
Oczy w Sepii™️ By Tea-Amo Updated 12 hours ago

Na rzece Han dochodzi do najdziwniejszej burzy w historii kraju. Kilkoro nastolatków, świętujących na jachcie urodziny swojego przyjaciela staje się epicentrum owego zdarzenia. I chociaż nikomu nic się nie stało, od tamtej pory nic już nie jest takie jak powinno.
 DNA Virus ® Tea Amo 2016
 Wszelkie prawa zastrzeżone. Bez uprzedniej pisemnej zgody autorki żaden fragment niniejszego utworu nie może być reprodukowany ani przesyłany za pośrednictwem urządzeń elektronicznych. Niniejsze zastrzeżenie obejmuje także fotokopiowanie oraz przechowywanie w systemach gromadzenia i odtwarzania informacji.

ZofiaAMackiewicz ZofiaAMackiewicz Feb 05, 2016
*umiera na nagły atak fangirlingu* Czekam, nie mogę się doczekać! ^^
- - Jun 08, 2016
Strasznie podoba mi okładka! Mogę wiedzieć jak ją zrobiłaś lub ewentualnie dostać namiary na osobę, która ci ją zrobiła?
MichinNaneun MichinNaneun Feb 05, 2016
Sam opis już na tyle mnie zainteresował, że czekam na początek tej historii ze zniecierpliwieniem! 
               Życzę weny!:)
Yukimka Yukimka Feb 06, 2016
Wiedząc, że jesteś naprawdę dobrą pisarką amatorka, z pewnością będzie to dobre opowiadanie. Nie mogę się doczekać. :)
Iludigar Iludigar Feb 06, 2016
Jestem ciekawa tego opowiadania. Twój styl pisania jest naprawdę świetny :-) Opis mnie zaciekawił a więc życzę weny w pisaniu! :-D
xsnookix xsnookix Feb 06, 2016
Opis opowiadania jest tak cudowny, że jeszcze bardziej nie mogę się doczekać! Ponadto otrzymałam od Ciebie dedykację! Bardzo dziękuję za ten zaszczyt i wiedz, że z ogromnym utęsknieniem będę wypatrywać pierwszego rozdziału ♥.