NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Joker || JB

Joker || JB

78.3K Reads 5.2K Votes 30 Part Story
esztyn By MadamLeBieber Updated Jul 15

Są tacy ludzie, dla których nie ma nic ważniejszego od pieniędzy. Największą radość sprawia im pomnażanie swojego majątku. A fakt, że wzbogacają się dzięki wchodzeniu w układy, które działają na cudzą niekorzyść, dodaje wiele satysfakcji. Jednak to tylko kwestia czasu, nim krętaczom powinie się noga, a ich nazwiska będą figurować na liście dłużników u bardzo niebezpiecznego człowieka. Czy w takiej sytuacji pieniądze nadal pozostaną priorytetem?
Doskonale wiedziałam, że mój ojciec to cwaniak. Przecież z uczciwej pracy nie da się dorobić takiej kasy. Wiecznie było mu mało. To było do przewidzenia, że prędzej czy później fart go opuści i przyjdzie mu zmierzyć się z kimś, kogo nie będzie mógł oszukać. Z myśliwego stał się zwierzyną. Małą, bezbronną ofiarą w szponach kogoś, kto w oczach ludzi nigdy nie należał do osób wyrozumiałych ani cierpliwych. Wiedziałam, że to w końcu nastąpi. Jednak w życiu nie przeszłoby mi przez myśl, że mój tata byłby w stanie posunąć się do tak okropnego czynu.
Wybrał pieniądze.
"Jak to jest być córką tchórza, dla którego bardziej liczy się własne życie niż swojego dziecka? Był głupi. Chciał za dużo. Musiał od początku mieć plan awaryjny. Jeszcze zanim go dorwałem. Już od dwóch lat wiedział, że pozbędzie się ciebie z domu. Powiedz mi, jak się z tym czyjesz? Ja bym się chyba wkurwił."

❌KU ŚCISŁOŚCI
Fanfik NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z JOKEREM Z "BATMANA". Wszystkich fanatyków prosiłabym, by zluzowali i nie wypisywali swoich opinii o łączeniu tego czarnego charakteru z Biebsem.
To, że Wam wyraz JOKER kojarzy się tylko i wyłącznie z wyżej wymienionym osobnikiem, jest jedynie Waszą sprawą, Waszym ograniczeniem.

AnajayAna AnajayAna Jul 15
Masz gdzieś podanego linka do blogspota? Jeżeli nie, mogłabyś mi go tutaj podać? Z góry dzięki 💕
AnajayAna AnajayAna Apr 20
Czytam to trzeci raz i do tej pory reaguje tak samo na tę historię oraz dialogi 🙈❤
MyLovesMy MyLovesMy Dec 18, 2016
Wow nwm co powiedzieć to chyba najlepszy prolog jaki czytałam
itsmineee itsmineee Aug 12, 2016
Lepiej by było jakbyś napisała te wiadomości normalnie. To jest naprawdę oryginalny sposób i podziwiam Cię za taki pomysł lecz lepiej by się czytało jakby było to napisane tradycyjnie xDDDD
xweronisia xweronisia Aug 19, 2016
ja osobiście wole kiedy sa dodawane zdjecia, ale zapomniałaś zmienić godziny na 5 rano 😎
Samantha180298 Samantha180298 Jul 06, 2016
zaciekawiło mnie, będę tu wracać, zdecydowanie :)
               lecę czytać dalej!
               przy okazji mogę Cię zaprosić do siebie? może Ci się spodoba, liczę na opinię <3