NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
✘Yeni Ortak✘(Devam Edecek)

✘Yeni Ortak✘(Devam Edecek)

26.6K Reads 834 Votes 4 Part Story
Eylül Karmaşık By eylulaksamiesintisi Updated Jan 15

Batmakta olan bir şirketi, %70'lik hissesine sahip olmak şartıyla kurtaran milyarder, yakışıklı ve umursamaz bir adam. Ömer.

Babasının sahip olduğu, en dipten bu günlere getirene kadar canla başla çalıştığını bildiği şirketin bir anda %70'ini alan ve bunun sonuçlarının ne olacağını hiç mi hiç düşünmeyen bu yeni ortağa karşı kin ve öfke besleyen, özgüven eksikliği yaşayan bir kadın. Arzu.

Ve hiç tahmin edilemeyen bir anda gelen ihtiras.


***

"İsmin seni yansıtıyor..." dedi bir yandan kulak mememi dişlerken. "Arzu... Sen bunun için doğmuşsun, arzuların için. Tıpkı şu anda beni içinde hissetmeyi arzuladığın, bunun için kıvrandığın gibi..."

Yutkundum, sadece hafif bir nefes bıraktım arzuyla aralanmış dudaklarımdan. Arkadan sarıldığı için kalçalarımda sertliğini hissediyordum, bastırıyordu beni kendine ve bu sertlik kendimi çok iyi hissetmemi sağlıyordu. Sert bir şekilde kulak mememi ısırınca inledim.

"İstediğin bu değil miydi Arzu? İşte, buradayım, senin için sertleştim, inlemelerini duymak için çıldırıyorum... Senin için geldim." 

Evet, istediğim buydu. Bunca zaman onu baştan çıkarmaya çalışmış, ilk gördüğüm günden beri içimdeki kadına çığlık attıran bu adamı benim yapmayı kafaya koymuştum.

Yirmi altı yaşındaydım ve sevgilisi olmayan güvensizin tekiydim. Bu kas ve seks bombasının beni görmesi bile bir mucizeyken şu anki konumumuz beni çılgına çeviriyordu. 

Başım geriye düşüp onun göğsüne çarptı. Odama geldiğinden beri ilk kez konuştum.

"Evet, istediğim bu. O yüzden ortak, hemen git ve kapıyı kilitle!"

elasnmkc elasnmkc Jul 07, 2016
Kusura bakma arzu ama hakli kendin bencil de insanlik disi de karsilik verince sinirlen ? Ay valla cok iyi oldu hicte uzulmedim
elasnmkc elasnmkc Aug 05, 2016
 #eylulunasikolunasicastlari 😍😍😍 nerden buluyosun be hatun bunlari boyle ?
halideg halideg Aug 06, 2016
Senin adınının geçtiği her kitabı okurum ben süper bir bölümdü😄
mornefes mornefes Aug 05, 2016
Çok güzeldi enfesti mükemmeldi bağlayıcıydı çok çoktu işte yazarcım. Eline sağlık. Ama ben sedatla gece kuşunu çok özledim be
elasnmkc elasnmkc Aug 05, 2016
Afedersin arzucugum ama halvete girmisler annenle baban ne beklenmedigi jdjskskssk
elasnmkc elasnmkc Aug 05, 2016
Demi arzucuguuum ? 😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊😊