Lolita(shqip)

Lolita(shqip)

34.5K Reads 3.6K Votes 39 Part Story
Lusiferian By Lusiferian Completed

"Betohem se kurre nuk do ta dua dike tjeter ashtu sic te dua ty,betohem se askujt nuk do tia ndieje eren sic ta ndieva ty,betohem se askush nuk do ta zere vendin tend,betohem.Rruget tona jane ndare,por pjesa me e madhe e zemres sime mbeti tek ty.E si mund ta dua dike shume kur zemra ime mbeti tek ty??Si mund ta dua dike me gjysme zemre?Nuk mundem,ti je e burgosur ne zemren time,dua te te nxjerr por fatkeqesisht zemra ime te ka denuar me burgim te perjetshem."

"Cfare do te bejme tani Aron,ai nuk do te me lejoje te rri asnjehere me ty."

 "Atje,pertej idese se mires dhe se keqes ndodhet nje fushe.Takohemi atje.Cila eshte zgjedhja jote engjell?" 

Heshtje.
Nje shikim.
Nje buzeqeshje.
Nje puthje.

"Ti Aron"

Cover by the amazing @Nutesha thank you so much.

 • albanian
 • angel
 • aron
 • badboy
 • kiddnap
 • lolita
 • love
 • mafia
 • shqip
Eriiisa Eriiisa Apr 11
Do e lexoj dhe per te qinten here kete liber e kurre sdo me merzitet
Emiljana95 Emiljana95 Feb 04, 2016
So cool...fillim premtues...tani do e shenoj te libraria ime qe te marr njoftim kur te besh update....i cannot wait:):):):)
AngieRun AngieRun Apr 26, 2016
Super fillim 😍😍😍 
               Dhe Ryan Guzman, omg, he's sooo smexy
openlystraight openlystraight Feb 04, 2016
shum pjes e bukur .....
               kjo histori premton te jet e bukur....:p
               ☺️😋😉
jessizzling jessizzling Feb 04, 2016
Hey you there! You know you've written a masterpiece?! Huh?! You bettah update gal.. You betta update
LostInSpaceeee LostInSpaceeee Mar 28, 2016
Gjithçka që ai duhej të bënte, ishte ta bënte atë të qeshte. Në këtë mënyrë ajo do të binte në dashuri me të. Por sa më shumë ajo qeshte, aq më shumë ai binte në dashuri.