Zagubieni w miłości.

Zagubieni w miłości.

64.7K Reads 4.1K Votes 30 Part Story
Katarzyna By Kesi82 Completed

... - Czy ty chcesz bym był twoim rycerzem i ratował swoją damę z opresji? - uśmiechnął się szeroko, ukazując rząd równych i białych zębów. A ja co? Znów się zaczerwieniłam - Muszę ci powiedzieć, że lubię kiedy tak się przy mnie rumienisz - nie wiem co się w danym momencie stało, ale nasze usta złączyły się i zaczęły wzajemnie się smakować. Jego delikatność warg i gorący język sprawiły, że odleciałam gdzieś wysoko, ponad białe obłoki. Nasz pocałunek robił się coraz bardziej zachłanny. Jego dłonie zaczęły wędrować po moim obojczyku, a moje ręce zatapiały się w jego gęstwinie włosów. Tak jak myślałam, były miękkie i bardzo puszyste. Czułam jak w mojej kobiecości robi się mokro.

- Esme, do cholery! Gdzie ty jesteś? Bo jak zaraz się nie pokażesz to wezwę tutejszą policję - oderwałam się od chłopaka niechętnie. Nasze oddechy były przyśpieszone, a spojrzenia obłędnie pożerały się z pragnienia. Jeszcze nigdy czegoś tak obłędnie przyjemnego nie przeżyłam.

Wakacyjny romans, piękna wyspa, ciepła woda i oni, piękni, młodzi i zagubieni. Esme jest młodą studentką na kierunku zarządzania firmą. Kurt, zwykły chłopak po studiach. Spotykają się przypadkiem, by przeżyć razem upojne dwa tygodnie. Ich drogi jednak się rozchodzą. Jednak zwykły przypadek sprawia, że się spotykają po pięciu latach w  firmie ojca Kurta. Czy miłość, która połączyła Kurta i Esme wakacyjnym kurorcie, będzie miała szansę na przetrwanie? A może zbyt wielki ból i cierpienie zniszczy to love story na dobre?

  • bol
  • cierpienie
  • dla
  • losowo
  • miłość
  • namiętność
  • nastolatków
  • złość
kasiak508 kasiak508 Feb 21, 2016
wspaniały jak zawsze,czekam na rozdział o Martinie i Axelu,Axel sb grabi,nie zdziwiłabym sie gdyby go oskarzyła ze ja zdradza
martinia22 martinia22 Feb 21, 2016
Fajne i przede wszystkim dłuższe niż inne twoje rozdziały. Czekam na ciąg dalszy.
kala1990 kala1990 Feb 21, 2016
No wow, ale ty nakręcasz na kolejne rozdziały. Rozpaliłaś moją ciekawość, a do piątku to ja nie wytrzymam. Będziesz musiała szybciej dodać rozdział, bo będę ciebie męczyła :)
pysio7 pysio7 Feb 21, 2016
Jak zawsze rozdzial supcio. Napewno kolejne beda ciekawe. Fajnie ze bedzie kolejny rozdzial o Martinie. Lubie te opowiadanie. Poza tym wszystkie twoje opowiadania sa cudne i robia wrazenie. Trzymaj tak dalej.
pysio7 pysio7 Feb 15, 2016
Super podoba mi sie napewno bede czytac jest fajne. Bedzie mialo wielu czytelnikow. Oby tak dalej.
annia33333 annia33333 Feb 21, 2016
Super opowiadanie. Bardzo mi się podoba. Czekam na kolejne rozdziały. Czekam na Martine i Axela