Wojna o miłość

Wojna o miłość

30.7K Reads 2.9K Votes 62 Part Story
Icy_Rose By Icy_Rose Updated Jun 27

Wojna pomiędzy Imperium Osmańskim i Persją dobiegła końca. Dynastia Osmańska poniosła klęskę. A jednak szach Tahmasp nie zażądał śmierci sułtana i jego dzieci. Postanowił wydać swoją córkę, księżniczkę Selinę, za mąż za jednego z książąt. Za którego? Serce ma zdecydować. 

Po przyjeździe do stolicy życie Seliny całkowicie się zmienia. Musi wyjść za mąż za księcia, przeprowadzić się do Imperium Osmańskiego i stawić czoło zdradom, intrygom i kłamstwom, którymi przepełnione jest pałacowe życie. Czy Selinie uda się odnaleźć miłość? Który z książąt zawładnie jej sercem? A może żaden? Jaką tajemnice kryje w sobie piękna, waleczna księżniczka? Czy potrafi zapanować nad swoim życiem i ogromnym Imperium, które leży na trzech kontynentach?

Piękną okładkę wykonała Surreal_Salvatore. Dziękuję ślicznie, kochana :*

- - Feb 01, 2016
Podoba mi się . Czekam na następne. A i zapraszam do mnie 💜😁
mihri111 mihri111 Aug 30, 2016
Widzę, że zmieniłaś tytuł swojej opowieści :) Tamten był krótszy, i bardziej mi odpowiadał jak miałam np. polecić komuś twoją książkę, ale na pewno i pod tym tytułem będziesz pisała równie piękne rozdziały :) czekam na next~ 
               
               (a bohaterowie są super :)  )
CzarnaIstota CzarnaIstota Aug 31, 2016
Opowiadanie nie należy do kategorii historyczne. Proszę zmienić na fanfoction.
asia55218 asia55218 Aug 30, 2016
Krwawa intryga?!😲
               Jeśli to pomoże Selinę to jestem za😎😄🖒
Hellawese Hellawese Jul 28, 2016
Jedynym błędem, który widzę to mieszanie czasów. Raz jest teraźniejszy, a raz przeszły. Ale po pierwsze było to raczej dawno (widzę po liczbie rozdziałów), a po drugie każdemu się to zdarza. Opowiadanie zapowiada się ciekawie, nawet bardzo i będę czytać.
Sultan_Of_Silesia Sultan_Of_Silesia Sep 03, 2016
Krwawa, mówisz? Już czekam z niecierpliwością i strachem ;-)