Kupolas

Kupolas

37.2K Reads 5.3K Votes 82 Part Story
Gabija Vara By GabijaVara Updated Feb 01

Ateitis nėra tokia, kokią ją įsivaizdavo žmonės. 
Pasaulį nusiaubus virusui bei stichinėms nelaimėms, visi išgyvenusieji buvo surinkti ir apgyvendinti mieste po kupolu. Jame galiojo griežtos taisyklės: visi gyventojai privalo būti paženklinti. Ir mieste gali gyventi TIK rudaakiai.
Tačiau Skarlet tam priešinasi. Mergina trokšta išvysti, kas yra už kupolo sienų. Ji nori sugriauti ilgai gyvavusią K.Y.G.S. sistemą ir pabėgti į išorę. Bet kelias iki to nėra lengvas. Merginai prireiks labai gerai apgalvoto plano. Ar jai pavyks išsilaisvinti iš K.Y.G.S. gniaužtų? O gal tam pasipriešins ir jos sąjungininkai? Ir ar išvis įmanoma išgyventi pasaulyje už kupolo sienų?


Pirmoji knyga- "Kupolas".
Antroji- "Kupolas. Sukilimas" 


Už dar vieną nepaprasto grožio viršelį dėkoju @DreamerWithFantasy ❤

  • ateitis
  • fantasy
  • future
  • istorija
  • kupolas
  • lithuanian
Vertikali_Linija Vertikali_Linija Jan 30, 2016
OMG žiauriai gera pradžia! Manau ir visa istorija bus rokia pat tobula!  ♥ Jau laukiu naujos dalies :)
corneliapcr corneliapcr Jan 28
Turiu pasiruošt 3 kontram, parašyt rašinuką bei išmokt taisykles anglų atsiskaitymui. Ką darau aš? Dar kartą skaitau šitą istoriją! :'D
Odeta_S1 Odeta_S1 Aug 11, 2016
Iš pradžių pagalvojau, kad idėja bus iš serialo "Po kupolu", bet perskaičiau ir supratau, kad mintis kitokia, tik tas kupolas yra bendras dalykas. :) O šiaip dalis patiko, reikės skaityti kitas dalis, kurių, mačiau, yra gan nemažai. :)
jletolover jletolover Aug 08, 2016
Labai skaniai ir greitai susiskaitė. Sakyčiau gal kiek per daug dialogų. Norėtus daugiau aprašymų.
Pilkaake Pilkaake May 16, 2016
Laukiu nesulaukiu dar!!! Ziauriai gera istorija!!!💜💙💜 sudominai tikrai!
KayHorwitz KayHorwitz Jul 15, 2016
Man iš tikrųjų viskas žiauriai patinka tik ta dalies pabaiga apie tai kaip sugirgžda stiklas, išeina ir pareina tik tam tikri žmonės man primena filmą "Bėgantis labirintu" :DDDDDDD bet tai tik mano nuomone, gal tau taip tik netyčia, bet taip tai viskas tobula, butinai skaitysiu toliau :))