Kupolas

Kupolas

27.7K Reads 4.2K Votes 84 Part Story
Gabija Vara By GabijaVara Updated Oct 01

Ateitis nėra tokia, kokią ją įsivaizdavo žmonės. 
Pasaulį nusiaubus virusui bei stichinėms nelaimėms, visi išgyvenusieji buvo surinkti ir apgyvendinti mieste po kupolu. Jame galiojo griežtos taisyklės: visi gyventojai privalo būti paženklinti. Ir mieste gali gyventi TIK rudaakiai.
Tačiau Skarlet tam priešinasi. Mergina trokšta išvysti, kas yra už kupolo sienų. Ji nori sugriauti ilgai gyvavusią K.Y.G.S. sistemą ir pabėgti į išorę. Bet kelias iki to nėra lengvas. Merginai prireiks labai gerai apgalvoto plano. Ar jai pavyks išsilaisvinti iš K.Y.G.S. gniaužtų? O gal tam pasipriešins ir jos sąjungininkai? Ir ar išvis įmanoma išgyventi pasaulyje už kupolo sienų?


Pirmoji knyga- "Kupolas".
Antroji- "Kupolas. Konoras" (pasakojimas iš Konoro pusės)

OMG žiauriai gera pradžia! Manau ir visa istorija bus rokia pat tobula!  ♥ Jau laukiu naujos dalies :)
Odeta_S1 Odeta_S1 Aug 11
Iš pradžių pagalvojau, kad idėja bus iš serialo "Po kupolu", bet perskaičiau ir supratau, kad mintis kitokia, tik tas kupolas yra bendras dalykas. :) O šiaip dalis patiko, reikės skaityti kitas dalis, kurių, mačiau, yra gan nemažai. :)
- - Aug 08
Labai skaniai ir greitai susiskaitė. Sakyčiau gal kiek per daug dialogų. Norėtus daugiau aprašymų.
Pilkaake Pilkaake May 16
Laukiu nesulaukiu dar!!! Ziauriai gera istorija!!!💜💙💜 sudominai tikrai!
†Vakarėlių liūrės išpažintis† istorijos reklama 😃
KayHorwitz KayHorwitz Jul 15
Man iš tikrųjų viskas žiauriai patinka tik ta dalies pabaiga apie tai kaip sugirgžda stiklas, išeina ir pareina tik tam tikri žmonės man primena filmą "Bėgantis labirintu" :DDDDDDD bet tai tik mano nuomone, gal tau taip tik netyčia, bet taip tai viskas tobula, butinai skaitysiu toliau :))