NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Esmer Güzelim

Esmer Güzelim

15.8K Reads 1K Votes 23 Part Story
Siyah Prenses By siyahmezar13 Updated Apr 13

*Esmer Güzelim olarak değiştirildi.


Nefesimi düzenleyip,  "B-bizden ne istiyorsun? "  dediğimde cevap vermedi. Beni sandalyeye itekleyip oturttu ve ip ile beni sandalyeye bağladı. Karşımızdaki tekli koltuğa oturdu ve paketten bir sigara çıkarıp dudağının arasına yerleştirdi. Sigarasını yaktı ve içine çekip dumanını üfledi. 

O açık kahve gözlerini kısıp, "Bana ne olduğunu anlatın. " dedi. 

Titrek bir nefes aldım ve, "Arkadaşım benim yanıma gelirken yolda siz birden önüne atlamışsınız, o da size çarpmış. Başınızda bir yara, karnınızda ise bir morluk vardı. Biz de sizi hastane yerine buraya getirdik ve başınıza pansuman yaptık. Bütün olanlar bu. "  dediğimde adam yerinden kalktı ve yanıma gelip ellerini sandalyenin kenarlarına koyup üzerime doğru eğildi. Birşey yapacak korkusuyla sertçe yutkundum. Adam yutkunduğumu görüp boynuma baktı ve sonra bakışlarını gözlerime çevirdi. Surat ifadesi çok korkutucuydu.

Korkutucu bir ses ile, "Bana çarptınız ve buraya getirdiniz. " Geri çekilip, "Peki ben polise gidip sizi şikayet edersem ne olur? Hapislerde çürürsünüz. " dedi ve sigarasından bir nefes çekti ve dışarıya üfledi. 

"Bakın, biz sizin kim olduğunuzu bilmiyoruz. Size yardım etmek için buraya getirdik. Suçumuzu telafi etmek için. Biz daha 18 yaşındayız. Genç yaşta hapise giremeyiz. Hayatımız kayar. " dediğimde sigarasını fayans'a atıp ayağıyla ezdi.

Sahte bir hüzünle, "Ah, daha çok gençmişsiniz. Hayatınız kayarsa ben ne yaparım. " dedi ve sonra gür bir kahkaha attı. Bizimle dalga geçiyordu pislik. 

"Bana bak güzelim, kaç yaşında olduğunuz umrumda değil. Hayatınız da umrumda değil. Ama bir dakika sizi polise şikayet etmeyeceğim. Sizinle bir anlaşma yapalım. "

_Frezya_ _Frezya_ Mar 18
Ya defol git asabımı bozma 😑 Kesin manken gibidir 😬😬
_Frezya_ _Frezya_ Mar 18
Normal yani yapamayacağın bir şeyi yapmamak öalsşşsşg
_Frezya_ _Frezya_ Mar 18
Bence ezra rüyamı öldürsün diye hain bir plan içerisinde aöösşaşf
Bilerek olmadı, hikayenin ilerleyen bölümlerinde öğrenirsin nasıl olduğunu
AdelynnStark AdelynnStark Dec 28, 2016
İlk bölümde olaylar fazla hızlı gelişmiş. Biraz yazdıktan sonra aklına fikir gelmeyebilir. Hataların vardı. İmla hataları ve işarelerde hatalar.
pervinruken pervinruken Jan 02
Yaramaz özel bir isim değil ve küçük harfle başlaman lazımdı.