Sen Benimsin

Sen Benimsin

2K Reads 177 Votes 10 Part Story
Büşra Taştepe By Busratastepe Updated 11 hours ago

Ensemde bir nefes hissedince bir süre arkamı dönmedim.Belimde bir baskı hissettiğimde korku ile sertçe yutkundum. 

Adam sert ve korkutucu bir sesle,"Hemen o boş sandalyeye doğru yürü."dediğinde içimdeki korku ile onun söylediğini yaptım.

Nefesimi düzenleyip,"B-bizden ne istiyorsun?"dediğimde cevap vermedi.Beni sandalyeye itekleyip oturttu ve ip ile beni sandalyeye bağladı.Karşımızdaki tekli koltuğa oturdu ve paket'ten bir sıgara çıkarıp dudağının arasına yerleştirdi.Sigarasını yaktı ve içine çekip dumanını üfledi. 

Gözlerini kısıp,"Bana ne olduğunu anlatın.Bir;Bana ne oldu?
İki; Neden buradayım?"dedi. 

Titrek bir nefes aldım ve,"Arkadaşım benim yanıma gelirken yolda sen birden önüne atlamışsın, o da sana çarpmış.Başında bir yara, karnında ise bir morluk vardı.Biz de seni hastane yerine buraya getirdik ve başına pansuman yaptık.Bütün olanlar bu."dediğimde adam yerinden kalktı ve yanıma gelip ellerini sandalyenin kenarlarına koyup üzerime doğru eğildi.Sertçe yutkundum.Adam yutkunduğumu  görüp boynuma baktı ve sonra bakışlarını gözlerime çevirdi.Surat ifadesi çok korkutucuydu.

Korkutucu bir ses ile,"Bana çarptınız ve buraya getirdiniz."Geri çekilip,"Peki ben polis'e gidip sizi şikayet edersem ne olur?Hapislerde çürürsünüz."dedi ve sigarasından bir nefes çekti ve dışarıya üfledi. 

"Bak, biz senin kim olduğunu bilmiyoruz.Sana yardım etmek için buraya getirdik.Suçumuzu telafi etmek için.Biz daha 18 yaşındayız.Genç yaşta hapise giremeyiz.Hayatımız kayar."dediğimde sigarasını fayans'a atıp ayağıyla ezdi.

Sahte bir hüzünle,"Ah, daha çok gençmişsiniz. Hayatınız kayarsa ben ne yaparım."dedi ve sonra gür bir kahkaha attı.Bizimle dalga geçiyordu pislik. 

"Bana bak güzelim, kaç yaşında olduğunuz umrumda değil.Hayatınız da umrumda değil.Ama bir dakika bence sizi polise şikayet etmeyeyim.Sizinle bir anlaşma yapalım."dediğinde anlam

No comments listed yet.