NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Esmer Güzelim/Wattys2017

Esmer Güzelim/Wattys2017

37.8K Reads 2.2K Votes 32 Part Story
Siyah Prenses By siyahmezar13 Updated 4 days ago

*Esmer Güzelim olarak değiştirildi.

Başlama tarihi: 02/03/2015

Nefesimi düzenleyip, "B-bizden ne istiyorsun?" dediğimde cevap vermedi. Beni sandalyeye itekleyip oturttu ve ip ile sandalyeye bağladı. Karşımızdaki tekli koltuğa oturdu ve paketten bir sigara çıkarıp dudağının arasına yerleştirdi. Sigarasını yaktı ve içine çekip dumanını üfledi. 

O kahverengi gözlerini kısıp, "Bana ne olduğunu anlatın. " dedi. 

Titrek bir nefes aldım ve, "Arkadaşım benim yanıma gelirken yolda siz birden önüne atlamışsınız, o da size çarpmış. Başınızda bir yara, karnınızda ise bir morluk vardı. Biz de sizi hastane yerine buraya getirdik ve başınıza pansuman yaptık. Bir doktor gelip sizi muayene etti. Bütün olanlar bu. " dediğimde adam yerinden kalktı ve yanıma gelip ellerini sandalyenin kenarlarına koyup üzerime doğru eğildi. Bir şey yapacak korkusuyla sertçe yutkundum. Adam yutkunduğumu görüp boynuma baktı ve sonra bakışlarını gözlerime çevirdi. Surat ifadesi çok korkutucuydu.

Korkutucu bir ses ile, "Bana çarptınız ve buraya getirdiniz. " Geri çekilip, "Peki ben polise gidip sizi şikayet edersem ne olur? Hapislerde çürürsünüz. " dedi, sigarasından bir nefes çekti ve dışarıya üfledi. 

"Bakın, biz sizin kim olduğunuzu bilmiyoruz. Size yardım etmek için buraya getirdik. Suçumuzu telafi etmek için. Biz daha çok genciz. Genç yaşta hapise giremeyiz. Hayatımız kayar. " dediğimde sigarasını fayansa atıp ayağıyla ezdi.

Sahte bir hüzünle, "Ah, daha çok gençmişsiniz. Hayatınız kayarsa ben ne yaparım?" dedi ve sonra gür bir kahkaha attı. Bizimle dalga geçiyordu pislik. 

"Bana bak güzelim, kaç yaşında olduğunuz umurumda değil. Hayatınız da umurumda değil. Ama bir dakika sizi polise şikayet etmeyeceğim. Sizinle bir anlaşma yapalım. "

Esmercan70 Esmercan70 Apr 30
Ahah 😂 Yalan tabii ki. Fiziğin kesin adriana limayı geçmiştir
yagmur-ekin yagmur-ekin May 01
Evde yarali biri var. Hastane' ye getirmek yerine, onu dag evine goturuyorlarve o televizyon izliyor. Gercek hayatta boyle olacagini hic sanmiyorum.
_Binay_ _Binay_ Apr 30
arkadaşım olan Ezgi'ye göz devirdim.* Fazladan virgül kullanmışsın.
_Binay_ _Binay_ Apr 30
Bir kaç yazım hatası dışında eleştirilecek bir kısım yok bence. Gayet başarılı bir kitap. Ellerine sağlık, başarılar. :)
yagmur-ekin yagmur-ekin May 01
Hastane' ye goturmek yerine dag evine mi goturuyorlar? Cok sacma.
yagmur-ekin yagmur-ekin May 01
Spoiler' ı vermişsin. Hikaye' nin gidişatı hemen belli oluyor.