For every story tagged #WattPride this month, Wattpad will donate $1 to the ILGA
Pen Your Pride
Władcy Smoków

Władcy Smoków

20.1K Reads 1.1K Votes 17 Part Story
Zołza By literatka_ Updated Aug 24, 2017

Ile tajemnic skrywa przeszłość? Ile tajemnic skrywa przyszłość? A ile tajemnic masz w tej chwili? W końcu okazuje się, że każdy ma sekrety, które diametralnie namieszają ci w życiu. Tak, że nie wiesz, co jest prawdą a co kłamstwem. Przez to świat młodej Elizy Wille staje do góry nogami. Dochodzi do szeregu katastrofalnych wydarzeń, które prowadzą do wypełnienia przeznaczenia, gdzie przeszłość i przyszłość łączą się w całość. Eileria potrzebuje bohatera, który uchroni ją przed nieuchronnie zbliżającym się zagrożeniem. 
  
 Czy jednak dziewczyna przezwycięży swój strach i zmierzy się ze lękami, które opanowały dusze wierzących w nią ludzi? Czy powstrzyma mrok, który skaził serca Wiecznych? O tym dowiecie się, czytając tę książkę.
  
  Zapraszam do lektury💋

 • drużyna
 • magia
 • potwory
 • smoki
 • tajemnice
mikadzek mikadzek Apr 16, 2017
Bardzo mi się spodobał zwiastóm i jak w komentarzam poniżej uważam, że muzyke dobrałaś cudownie. I oglądnowszy ten zwiastum mam tylko jedno pytanie. Z jakim filmów wzięłaś urywki? Aż mnie zaciekawiłaś?
               Pozdrawiam i życzę weny
Arumora Arumora Apr 15, 2017
Jaka udana!? KURDE! Jak ty robisz te zwiastuny!? Są boskie!
Feniksowa Feniksowa Sep 27, 2016
Piękny zwiastun. Jak ty to zrobiłaś? A ta co kwiaty się sypią kojarzy mi się z Katy Perry
Livli5 Livli5 Apr 20, 2016
Zołzo droga z czego wziełaś tą dzieczynę, na, której rozwalił się samochód? Zwiastun fajny, ale napisy ciut za szybko na mój gust, niektórych nie wyrobiłam się przeczytać.
_PURU_PURU_ _PURU_PURU_ Oct 17, 2016
Jak ty to? Skąd ty to? Gdzie ty to? Brak słów :o PO PROSTU SZACUN ;D