Władcy Smoków

Władcy Smoków

20.4K Reads 509 Votes 6 Part Story
Zołza By literatka_ Updated Aug 26

Ignis wylądował w jakimś brudnym zaułku przy ruchliwej ulicy. Na szczęście nikt nie spostrzegł jego nagłego pojawienia. Zirytował się, to nie pierwszy raz, jak wyrzuciło go tak daleko od instytutu. Podróże między wymiarami wciąż sprawiały mu nie lada kłopot. W dodatku pojawił się kolejny, musiał przebrać się w mniej przykuwający wzrok ubiór, niż maskujący strój z lekko nadartym płaszczem, który podarł się, podczas zabawy ze smokiem. Nie mógł tak pokazać się w mieście, gdzie panował skwar ponad dwudziestu stopni. Już odczuwał gromadzące się na karku krople potu. Zdarł z siebie płaszcz i pozostał w samej jasnozielonej koszuli, zawiązywanej od góry czarnym sznurkiem. Podwinąwszy rękawy, stwierdził, że to musiało wystarczyć. Nim jeszcze wyszedł na ulicę, przypomniał sobie o nożach przy pasie. Raz mu się zdarzyło, że musiał uciekać przed służbami miejskimi za posiadanie broni w miejscu publicznym...

Krótki fragmencik
Zapraszam do lektury💋

 • drużyna
 • magia
 • potwory
 • smoki
 • tajemnice
mikadzek mikadzek Apr 16, 2017
Bardzo mi się spodobał zwiastóm i jak w komentarzam poniżej uważam, że muzyke dobrałaś cudownie. I oglądnowszy ten zwiastum mam tylko jedno pytanie. Z jakim filmów wzięłaś urywki? Aż mnie zaciekawiłaś?
               Pozdrawiam i życzę weny
Sazen923 Sazen923 Apr 15, 2017
Jaka udana!? KURDE! Jak ty robisz te zwiastuny!? Są boskie!
Feniksowa Feniksowa Sep 27, 2016
Piękny zwiastun. Jak ty to zrobiłaś? A ta co kwiaty się sypią kojarzy mi się z Katy Perry
Livli5 Livli5 Apr 20, 2016
Zołzo droga z czego wziełaś tą dzieczynę, na, której rozwalił się samochód? Zwiastun fajny, ale napisy ciut za szybko na mój gust, niektórych nie wyrobiłam się przeczytać.
_PURU_PURU_ _PURU_PURU_ Oct 17, 2016
Jak ty to? Skąd ty to? Gdzie ty to? Brak słów :o PO PROSTU SZACUN ;D