NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Władcy Smoków

Władcy Smoków

18.2K Reads 1K Votes 15 Part Story
Zołza By literatka_ Updated May 03

Ile tajemnic skrywa przeszłość? Ile tajemnic skrywa przyszłość? A ile tajemnic masz w tej chwili? W końcu okazuje się, że każdy ma sekrety, które diametralnie namieszają ci w życiu. Tak, że nie wiesz, co jest prawdą a co kłamstwem. Przez to świat młodej Elizy Wille staje do góry nogami. Dochodzi do szeregu katastrofalnych wydarzeń, które prowadzą do wypełnienia przeznaczenia, gdzie przeszłość i przyszłość łączą się w całość. Eileria potrzebuje bohatera, który uchroni ją przed nieuchronnie zbliżającym się zagrożeniem. 
  
 Czy jednak dziewczyna przezwycięży swój strach i zmierzy się ze lękami, które opanowały dusze wierzących w nią ludzi? Czy powstrzyma mrok, który skaził serca Wiecznych? O tym dowiecie się, czytając tę książkę.
  
  Zapraszam do lektury💋

mikadzek mikadzek Apr 16
Bardzo mi się spodobał zwiastóm i jak w komentarzam poniżej uważam, że muzyke dobrałaś cudownie. I oglądnowszy ten zwiastum mam tylko jedno pytanie. Z jakim filmów wzięłaś urywki? Aż mnie zaciekawiłaś?
               Pozdrawiam i życzę weny
julcia923 julcia923 Apr 15
Jaka udana!? KURDE! Jak ty robisz te zwiastuny!? Są boskie!
Feniksowa Feniksowa Sep 27, 2016
Piękny zwiastun. Jak ty to zrobiłaś? A ta co kwiaty się sypią kojarzy mi się z Katy Perry
Livli5 Livli5 Apr 20, 2016
Zołzo droga z czego wziełaś tą dzieczynę, na, której rozwalił się samochód? Zwiastun fajny, ale napisy ciut za szybko na mój gust, niektórych nie wyrobiłam się przeczytać.
wiktusiaa wiktusiaa Oct 17, 2016
Jak ty to? Skąd ty to? Gdzie ty to? Brak słów :o PO PROSTU SZACUN ;D