NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Psikopat 2

Psikopat 2

1.4M Reads 50.2K Votes 11 Part Story
Mihri Mavi By MihriMavi Updated Mar 24, 2016

Bir o kadar güzel, bir o kadar da uzak bana...

Aşk, ihanet ve suçluluk... Buket bir taraftan Kağan'a kendisini affettirmeye çalışırken bir taraftan da içine düştüğü cehennemden kurtulmaya çalışır. Yalnızca Kağan'ın kendisini affetmemesi değil, okulda da işler pek yolunda gitmez.

Aşk, kızgınlık ve hayal kırıklığı... Kağan'sa, aşkı ile öfkesi arasında kalırken Buket'i bir türlü affedemez. Ama öfkeli olsa da bir gölge misali Buket'i takip etmekten vazgeçmez.

Öte yandan Kağan'ın abisi Onur'un Buket'ten istekleri de her şeyi daha da içinden çıkılmaz bir hale sokar. Buket, acımasızlığıyla bilinen Bahadır'la tanışmak ve ona yakın olmak zorundadır. Fakat Kağan hayatındayken bunu başarabilmesi o kadar da kolay değildir.

Bunca imkânsızlığa rağmen aşk kazanacak mı? Karanlıktan doğan aşk Kağan ile Buket'i tekrar bir araya getirecek mi, bu aşkın gücü her şeyi geride bırakmalarına yetecek mi?

MizginKaynar MizginKaynar 4 days ago
Tek kelimeyle harika kitaplari resmen bir haftada bitirdim mukemmeldi tsk edrim
Geçen çarşamba günü kırtasiyede kiatbı gördüm perşembe gittim son 1 tane kalmıştı
esra1bam esra1bam Apr 04
Arkadaşlar GÖKYÜZÜ ADLI HİKAYEMİ OKUR MUSUNUZ LÜTFEN...  HERKESİN DESTEĞİNE İHTİYACIM VAR LÜTFEEN OKUMAYIP SADECE OYLAYADA BİLİRSİNİZ. :) bu arada psikopat kitabına bayıldımmmm  bir de filmi dehşetti 2.side çıksın
kabsodhdye kabsodhdye Apr 13
sosyalat pislik ve bu kitapları aldim cokk guzel herkez okumak istiyor bu kitapları bizim okuldaki herkeze siparis ettimm ve cokk beyendilerr
busraozen99 busraozen99 5 days ago
Profilimdeki GİZEMİN SIRLARI: KIRMIZI GÖZ YIKIMI hikayeme bakarsanız sevinirim karşılıklı:)
elf_dln27 elf_dln27 May 18
Merhaba arkadaşlar kitabımı okumak isterseniz bir bakın derim şimdiden teşekkürler