NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Zaginiona Potter

Zaginiona Potter

25.9K Reads 2.1K Votes 18 Part Story
WikiPiontek By victoriapiontek13 Updated Dec 15, 2016

Cześć!
Jestem Victoria Potter i mam 11 lat. Po tych wakacjach miałam iść do gimnazjum. No właśnie, miałam. Okazało się że nie jestem zwykłą dziewczyną. Jestem czarownicą. Mieszkam u cioci Maggie, która jest także czarownicą od kiedy pamiętam. Ciocia mieszka w Dolinie Godryka. Nie pamiętam moich rodziców. Zmarli gdy byłam niemowlęciem. Podobno gdy umierali, byłam u cioci, więc przygarnęła mnie, nie ujawniając że istnieję. Jednak nie ukryła że nie jesteśmy spokrewnione, mówiła że była sąsiadką moich rodziców. Ale dowiedziałam się jeszcze czegoś od cioci, że mam brata bliźniaka: Harrego Pottera...

Jak się skończy opowieść o pannie Potter, o której nawet nie wiedzieli że istnieje? Dowiesz się jak przeczytasz...

Okładka: @spellthly

acai_xx acai_xx Jul 21, 2016
Rozdział fajny, ale popełniłaś błąd. Nie wyrosnął tylko wyrósł
PTMooH69 PTMooH69 Jan 15
Pff... ja w twoim wieku miałam już męża i 6 kochanków :') xDDD
Zastosowanie do zasad. Jak mogły pójść do Gringotta po pieniądze, skoro nie miały klucza do skrytki? Przecież klucz miał Hagrid.
Kasia2310 Kasia2310 Jul 20, 2016
Prolog świetny <3
               Twoją opowieść będę czytać bardzo chętnie, ponieważ lubię wszystkie historie o bliźniakach (Sama mam brata bliźniaka <3 )
O ja mam nowy życiowy cel!!!! Przeczytać to całe. A i jeszcze jedno... Dobry schabowy (ten z opisu pod profilem), podasz przepis?
MikyFine MikyFine Jul 06, 2016
Mam pytanie... Nie no, prolog fajny, ale... Czemu ciocia zmieniła jej nazwisko z Potter na jakieś inne, a potem z powrotem? Nie byłoby mniej zamieszania? A nazwisko Potter jest bardzo popularne, więc raczej by jej za bardzo nie zdradzało... Nie rozumiem... Możesz wyjaśnić?