Sponsor (#1) - zostanie wydana

Sponsor (#1) - zostanie wydana

405K Reads 19.9K Votes 65 Part Story
K.N. Haner By KnHaner Completed

Uczestnik konkursu Skrzydlate słowa 
#skrzydlateslowa

Kalina nigdy nie chciała zostać dziwką. Od najmłodszych lat, w jej rodzinnym domu, wpajano jej, że musi się szanować. Tak właśnie starała się robić. Nie chodziła na randki, bo nie miała czasu na facetów. Miała rodziców, młodszą siostrę oraz psa. Nauka nie przychodziła jej tak łatwo, jak koleżankom ze szkolnej ławy. Kalina zawsze potrzebowała poświęcić dużo więcej czasu na przygotowanie do sprawdzianu z angielskiego, niż jej koleżanki. Bywały dni, że nie wyściubiała nosa z książek, by zaliczyć egzamin w pierwszym terminie. Była ambitna, ale nie potrafiła skupić się na nauce w chociażby najmniejszych hałasie. Potrzebowała spokoju i ciszy, a w jej domu zawsze tego brakowało. Kalina kochała ten harmider i starała się to rozumieć. Miała szalonych cudownych rodziców, którzy wychowali ją na dobrą dziewczynę. Chciała być dobra. Miała w sobie wiele empatii, kochała zwierzęta i przyrodę. 
  
  Gdy pewnego dnia cisza nastała niespodziewanie i nagle, jej życie wywróciło się do góry nogami. Od tej chwili Kalina marzyła, by ten rodzinny harmider i chaos znowu zawitał do jej domu. Tak się jednak nie stało. Nie miała możliwości pożegnać się z nikim. Jeden poranek przekreślił wszystko co było dla niej ważne. Została sama z małą siostrą, która niczego nie rozumiała. Jak Kalina miała poradzić sobie sama z tym wszystkim? Ona nigdy nie chciała zostać dziwką. 
  
  Nie chciała... 
  
  Musiała.

AgusiaS25 AgusiaS25 May 04
W oczekiwaniu na ,,Nieczystą Grę '' zabieram się za czytanie tej książki. Już od początku wiem, że też będzie Mega😁
mentos1982 mentos1982 Jan 29, 2016
Intrygujący początek i tajemniczy Nathan.... ciekawie się zapowiada :)
AdriannaKrl6 AdriannaKrl6 Jan 28, 2016
Nie mogę się doczekać kolejnych rozdziałów ❤️ czuje, że polubimy się ze Sponsorem🙊🙈😏
RafaLitwin RafaLitwin Aug 21, 2016
Nie wiem o co chodziło z "tą dwóję" chyba ze chodzi o "dwójkę", ale moja uwagą dotyczy tego ze zamiast "tą" powinno być "tę", końcówki powinny być identyczne.
- - Jan 12
Ha. Bezczelny typek z niego! Chociaż z drugiej strony ta jego tajemniczość i pewność siebie jest strasznie seksowna dla młodej dziewczyny. Chyba każda z nas by się na to nabrała :) Możesz być pewna, że tutaj wrócę! :)
LaylaWheldon LaylaWheldon Sep 06, 2016
Podoba mi się, jestem ogromnie ciekawa dalszej fabułt i zamierzam czytać dalej :D