MELANET

MELANET

126K Reads 11.5K Votes 51 Part Story
NilüferTan By nilufertan Updated Apr 02

Türk Dil Kurumu, Tecavüz kelimesini namusuna saldırma, sarkıntılık, başkasının hakkına el uzatma, aşma, ötesine geçme olarak tanımlamış. Lakin, o iş öyle değil güzel kardeşim! 
   Tecavüzün her türlüsü kötü, yalnız bir cinsel saldırı suçu anlamına geleni var ki, işte öyle ne senin bildiğin gibi kendisine tecavüz edene aşık olabilme imkanı tanır ne de TDK'nın açıklaması gibi namusa saldırmak olarak değerlendirilir! 
   Cinsel saldırı suçu, toplumda tecavüz olarak bilinen, bir insan davranışı olup, bir insanın başka bir insana yapacağı en büyük zulümdür! Zira, tecavüz, hükmetmektir, kişiliğe saldırmaktır, saygısızca vurdumduymaz bir üslupla her şeyi harcamaktır. Geriye ne kalacağını düşünmeden tüketmek, bitirmektir. Hayır hayır, asla kabul edemem tecavüze uğrayan mağdurun kirlendiğini, namusunu kaybettiğini! O sizin pis zihinlerinizin yaptığı pis bir yanılsama! Neden kötünün yaptığına mağdur kirlensin, neden hayatta ki tek görevi insan olabilmek iken bunu becerememiş birinin insanlık dışı davranışının diyeti mağdura ödetilsin! 
    Yani demem o ki arkadaş, tabi ki yazma kabiliyetine de hayal dünyana da saygım sonsuzdur lakin, kendisine azıcık saygısı olan bir insan 'tecavüzcüsüne aşık olan insan modeli' çizip de adına romantizm diyemez! 
    Herkesin herkesi değersizleştirdiği bir toplumda bir kadın olarak sen yapma bari bunu hem cinsine. Zaten karşı cinsin seni o kadar çok kontrol altında tutmaya çalışıyor ki sen de 'bak tecavüzcüsüne aşık olunabilir' saçmalığını işleme insanların dimağına! Çünkü olmaz öyle bir şey! Bunu iddia eden biri, tecavüzün sadece bir tensel temas olduğu yanılgısında olan sığ birinden başkası değildir! 
   Bu hikaye bunun için yazıldı işte! Öyle olmaz tecavüz arkadaş demek için, öyle aşk meşk zırvalıkları doğurmaz, demek için yazıldı.

 • aşk
 • intikam
 • kadın
 • melanet
 • mücadele
 • romantizm
 • umut
FatmaCelik5 FatmaCelik5 Mar 14, 2017
Hikayeyi yeni keşfetrim bayıldım ilk bölümden anlaşıldı zaten çok sürükleyicı yüreğine kalem8ne sağlık 💕💕💕💕💕
gulsemagul gulsemagul May 10, 2017
Yazin mükemmel.Sana katılıyorum ve tecavüz edilen kişi kirlenmez, tecavüz eden şahıs varlık kirlidir, onun adamsizligini kirli kalbini gösterir😡
rooddss rooddss Aug 22, 2017
Giriş bölümünün akıcılığna bayıldım gerçekten tebrikler
capellal capellal Jan 08
Hikaye bilgilerindeki tanıtımı okuduktan sonra kütüphaneye ekledim hemen. Açıklamaya çalıştığın şeyleri anlamamakta direnenlerin beynine vura vura sokmak istiyor insan ah ah!!!
-Sonya1- -Sonya1- Jan 28, 2016
Waovv neler oluyor böyle hayırlı olsun valla merakla bekliyorum her zamanki gibi :-)
cerulean2 cerulean2 Feb 01, 2016
Biricik yazarım hayırlı uğurlu olur inşallah :) Ben şimdiden bölümü iple çekiyorum :)