NEW: Introducing Tap. Addictive chat stories for your 📲 Now in 10 languages
DOWNLOAD NOW!
Upír Arael ||DOKONČENO||

Upír Arael ||DOKONČENO||

48.8K Reads 5.2K Votes 67 Part Story
BeatrisieRosseau By BeatrisieRosseau Completed

Ze sna mě probudilo pravidelné klepání. Znělo to jako nějaký buben, ale když jsem se víc zaposlouchal uvědomil jsem si, že je to tlukot srdce, ale nezdálo se, že by bylo moje. Ještě se zavřenýma očima jsem vzpomínal na to co se stalo. Nebyl to jen sen? Ne, tohle sen být nemohl, bylo to tak živé. Sáhl jsem si na krk, kam se mi Franz zakousl, ale k mému úžasu tam nebyla ani stopa po nějaké ráně. Všechno čemu jsem věřil, bylo pryč. Jako kdyby to nikdy neexistovalo. Anna je mrtvá, a můj jediný přítel byl zrůda. Pořád jsem měl před očima to jak se ďábelsky usmíval. Otřásl jsem se nad tou vzpomínkou. Jak to že nejsem mrtvý? Třeba jsem a dostal jsem se někam do nebe? Ne, v nebe nevěřím a já bych se stejně dostal do pekla. Ale mají v pekle tak měkké postele? Přejel jsem rukou po látce přikrývky, byla tak jemná a mezi prsty mi lehce klouzala. To nebude peklo. Pak tedy kde jsem? Opatrně jsem otevřel oči a hned jsem je musel zase zavřít, protože mě oslepilo polední slunce. Poledne? Jak dlouho jsem byl mimo? Zkusil jsem oči otevřít znovu a rukou si je zastínil. Povedlo se a já si přivykl na světlo.

《NEZEDITOVANÁ VERZE》
♡♡Díky za jakoukoliv podporu♡♡
♡♡Beatrisie Rosseau♡♡
---------------------------------------
Nejlepší pořadí:
Říjen 2016 #2 Upíři!!!
©Cover by jull_obrien
-nejdokonalejší ♡♡♡♡

No začátek mě docela navnadil, tak uvidíme, jak to bude dál ;)
Topsinka Topsinka Mar 14
Krása! :) Stalo se taky někomu, že na první pohled viděl místo Arael Azrael? :D
BeatrisieRosseau BeatrisieRosseau Jan 27, 2016
No neco od obojiho, jeste sama nevim co tam vsechno bude, zatim mam na papire 3 kapitoly z jeho minulosti, tak uvidime co z toho bude :) vecer budu pridavat :) a diky moc :)))))))
- - Jan 27, 2016
Úžasné!Upíri ti idú najviac.A chcem sa opýtať či to bude len historické alebo aj niečo z láskou,pretože to ti ide úžasne.Dúfam že áno pretože to ma na tvojich príbehoch baví najviac.
DARKWOOD6186 DARKWOOD6186 Jul 12, 2016
Hodně dobrý úvod ;) Perfektně mě nadchnul do další kapitoly!