Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
NEKROKİNEZİ: Öldüren Güç

NEKROKİNEZİ: Öldüren Güç

17K Reads 6.5K Votes 53 Part Story
Delidolu Yazar By Sibelashi Updated 3 days ago

#10 Gizem/Gerilim 07.02.2017
         
Bir gün uyandığında ellerinden alevler çıktığını ya da odandaki eşyaların havada uçuştuğunu görebilirsin. Daha da kötüsü sadece istediğin için birinin ölümüne sebep olabilirsin. Panikleme! Sadece özel biri olduğu sakın aklından çıkarma.

Bunun bir lanet mi yoksa bir armağan mı olduğunu düşünme. Çünkü cevabı bulamayacaksın.
         
Özel olmanın her zaman imrenilecek bir şey olmadığını anlayacaksın. Hele ki yeteneklerin yüzünden peşinde tehlikeli bir örgüt varsa. İki şansın var : Ya onlardan biri olacak ya da öleceksin. Belki şanslıysan senin gibiler seni bulur ve onların arasında yaşamana izin verir. 

İşte o zaman artık sen de onlar gibi bir kaçaksındır. Güçlerini kullanamazsın. Çünkü onlardan olmanın ilk kuralı şudur. 'Gerekli olmadıkça kimse güç kullanamaz.' Sorgulayamazsın. Kurallara uyman gerektiğini er geç sende öğreneceksin.

Sen artık ne bir sıradansındır ne de değilsindir.

Peki, tam onlardan biri olduğuna, bir kaçak olduğuna inanmışken bir gün aslında eskiden karanlık tarafa çalıştığını öğrenseydin... Seni seven ve güvenen insanlar artık sana eskisi gibi bakabilir miydi? Artık kimin dost olduğundan emin olamazken eski yaşantına devam etmen kolay olabilir miydi?

Ve sonunda sevdiğin adam da sana sırtını dönünce artık kaybedecek neyin kalacaktı? Kendini tekrar karanlık tarafta bulman artık sadece an meselesiydi. 

Belki de artık olduğun şeyi kabullenmenin ve savaşmanın zamanı çoktan gelmişti. Herkesin yaptıklarının bedelini ödeme zamanının geldiği gibi...

Unutma!
Bir şeytanı ancak şeytan olarak yenebilirsin. Melek olursan sadece kanatlarınızın koparılmasıyla kalırsın.

66ramazan666 66ramazan666 Oct 26, 2016
Aynı benim durumumdasın ama ben senden biraz acemeyim. hatta çok ta denebilir.gerçekten insan içindekileri yazmak istiyor seni anlıyorum gayet güzel bu arada
Bluemininova Bluemininova Feb 07, 2016
Başlangıç olarak güzel ama kitabın başlıgı ilginç:))