NEKROKİNEZİ: Öldüren Güç

NEKROKİNEZİ: Öldüren Güç

9.2K Reads 3.8K Votes 33 Part Story
Delidolu By Sibelashi Updated 5 days ago

#50 Fantastik

Neleri unutmak isteriz? Acılarımızı, günahlarımızı, yanlışlarımızı...

Peki ya tüm geçmişimizi, ailemizi ya da aşkımızı... Unutmak bizim elimizde olan bir şey olsaydı acılarımızı unutmak için tüm geçmişimizi feda edermiydik? 

Ben ettim. Tüm geçmişimi gözümü kırpmadan feda ettim. Belki de tüm istediğim sadece yok olup gitmekti ama bana sunulan yeni bir hayata başlamak oldu. 

Geçmişte yaptıklarımı ben seçmemiştim. Ben sadece bana dayatılan hayatı yaşamak zorunda bırakılmıştım. O da can yakmak ve can almaktı. Yok olan geçmişimle birlikte bana aralanan yeni bir kapıyla birden kendimi yaktığım canların arasında buldum. Şimdi ise yaktığım tüm canların bedelini ödüyordum. Geçmişim yok olmuşken gelecekte bana merhametli davranmayacaktı.

Yaktığım canlar kadar canım yanacak, unuttuğum karanlık aşkımın yerini daha acı bir aşk alacaktı. Sonra unuttuğum acılarım, günahlarım, aşkım birer birer yüzüme çarpacaktı. Yeni yaşantımda güzel olan ne varsa dağılacak, güvendiğim herkes sırtımdan vuracaktı.

Ama o zaman ben eskisinden daha güçlü olacaktım. 

•••

Ben denizden korkarken denizin oğluna aşık olan kız...
Bir gün parlak bir yıldız olan, bir gün ise simsiyah bir gece...

Aynı benim durumumdasın ama ben senden biraz acemeyim. hatta çok ta denebilir.gerçekten insan içindekileri yazmak istiyor seni anlıyorum gayet güzel bu arada
Ben Deniz Sen Gökyüzü hikayemi okur musun eğer okursanız çok sevinirim Teşekkürler :D
Başlangıç olarak güzel ama kitabın başlıgı ilginç:))