Złodziej Księżyca - Zimna fuzja (REMONT)

Złodziej Księżyca - Zimna fuzja (REMONT)

4.1K Reads 744 Votes 33 Part Story
Mara By MaraSari Updated Jan 12

"Piękna i bestia" w przewrotnym wydaniu? Kto tu jest Bestią , a kto Piękną? I kto tak naprawdę okiełzna kogo? Które odmieni swój los?

                *
,,Wybieramy najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafimy być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy. „

~Machiavelli~

                *
  Anabell, to z pozoru zwyczajna dziewczyna. Odrobinę egoistyczna, skupiona na własnych potrzebach, nie potrafiąca trzymać języka za zębami -
co nie raz jest przyczyną wielu problemów - oraz święcie przekonana o tym, że nie nadaje się do niczego. Pogardza sobą jako człowiekiem i uważa, że jedyną jej nadzieją na lepsze życie jest jej przyjaciółka Helen, która należy do pradawnej, tajemnej rasy Lykanów. 

  Pojawienie się niespodziewanie kogoś, kto rości sobie pełne prawa do Helen, wprowadzi wiele zamięszania. 

  Anabell zmuszona będzie w końcu stawić czoła samej sobie, oraz magicznemu światu do którego zostanie wciągnięta i istotom, których istnienie za wszelką cenę chce utrzymać w tajemnicy ich przywódca. 

  Na domiar złego dawne, potężne siły zła, pogrzebane w piaskach zapomnienia, szykują niecny plan starcia ludzkości z powierzchni ziemi i przejęcia władzy. 

  Anabell znajdzie się w środku wojny między najsilniejszymi mocami istniejącymi na świecie. 
  Czy to, co przypadkiem odkryje o sobie i swoim dziedzictwie, zdoła uchronić tych, których kocha od śmierci? 

  Co powstanie gdy dwa światy zderzą się ze sobą? Czy ujawnione sekrety nie zaburzą naturalnego biegu życia? Co jeśli prawda okaże się zupełnie inna niż by się wydawało?

Elements_Aries Elements_Aries Sep 03, 2016
Hybryda mnie wyprzedziła! W porównaniu do niej, wszystkie błędy spisałam. Wysłać Ci MariSari błędy? Fajnie się zaczyna rozdział, ale przez właśnie owe błędy czytałam to z pół godziny, sprawdzając też na internecie. I proszę Cię o rozmowę na priv.
baziolka baziolka Jan 03
Tak jak napisałam, tak jestem!
               Jako, że to jest książka fantasy to po prostu wybuchłam szczęściem jak ją zobaczyłam :3
               Nie doszukiwałam się tu błędów, bo wiele ich nie ma, a sam styl pisania jest bardzo przyjemny c;
               Świetnie się czyta
               Lecę czytać dalej c:
onewhitebunny onewhitebunny Dec 31, 2016
Japiernicze dziewczyno, jak ty wspaniale piszesz! Tysiąc razy lepiej od tych słabych FanFiction, które mają po milion wejść! Twoja książka ma od dziś stałe miejsce w mojej bibliotece <3
martek01 martek01 Nov 09, 2016
Podoba mi się! Na dziś przeczytałam tylko jeden, bo jeszcze trzeba się trochę wyspać, a jestem chora i oczy mi się same zamykają.
@Coneface czytaj odpoczątku i powiedz mi kogo przypomina Ci główna bohaterka, do tego fragmentu 😂
crayonslover crayonslover Nov 01, 2016
Zaczyna się ciekawie. Jak znajdę trochę czasu to zaszyję się pod kocem i zacznę to czytać na pełny etat. ;) Na razie zostawiam Cię z gwiazdką za pierwszy rozdział. :)