Złodziej Księżyca - Zimna fuzja (REMONT)

Złodziej Księżyca - Zimna fuzja (REMONT)

3.4K Reads 581 Votes 31 Part Story
Mara By MaraSari Updated Nov 12

,,Wybieramy najczęściej rozwiązania pośrednie, które są najgorsze ze wszystkich, a to dlatego, że nie potrafimy być ani całkiem źli, ani całkiem dobrzy. „

Machiavelli

*****************************************

"Piękna i bestia" w przewrotnym wydaniu. Kto tu jest Bestią , a kto Piękną? I kto tak naprawdę okiełzna kogo? Które odmieni swój los?

**
  Anabell, to z pozoru zwyczajna dziewczyna. Odrobinę egoistyczna, skupiona na własnych potrzebach, nie potrafiąca trzymać języka za zębami - co nie raz jest przyczyną wielu problemów - oraz święcie przekonana o tym, że nie nadaje się do niczego. Pogardza sobą, jako człowiekiem i uważa, że jedyną jej nadzieją na lepsze życie jest jej przyjaciółka Helen, która należy do pradawnej, tajemnej rasy Lykanów. 

  Pojawienie się niespodziewanie kogoś, kto rości sobie pełne prawa do Helen, wprowadzi wiele zamięszania. 

  Anabell zmuszona będzie w końcu stawić czoła samej sobie, oraz magicznemu światu do którego zostanie wciągnięta i istotom, których istnienie za wszelką cenę, chce utrzymać w tajemnicy ich przywódca. 

  Na domiar złego dawne, potężne siły zła, pogrzebane w piaskach zapomnienia, szykują niecny plan starcia ludzkości z powierzchni ziemi i przejęcia władzy. 

  Anabell znajdzie się w środku wojny, między najsilniejszymi mocami istniejącymi na świecie. 
  Czy to, co przypadkiem odkryje o sobie i swoim dziedzictwie, zdoła uchronić tych, których kocha od śmierci? 

  Co powstanie gdy dwa światy zderzą się ze sobą? Czy ujawnione sekrety nie zaburzą naturalnego biegu życia? Co jeśli prawda okarze się zupełnie inna niż by się wydawało?

Hybryda mnie wyprzedziła! W porównaniu do niej, wszystkie błędy spisałam. Wysłać Ci MariSari błędy? Fajnie się zaczyna rozdział, ale przez właśnie owe błędy czytałam to z pół godziny, sprawdzając też na internecie. I proszę Cię o rozmowę na priv.
Zapowiada się ciekawie, ale błędów jest tyle, że przeszkadza to w czytaniu :/
martek01 martek01 Nov 09
Podoba mi się! Na dziś przeczytałam tylko jeden, bo jeszcze trzeba się trochę wyspać, a jestem chora i oczy mi się same zamykają.
Zaczyna się ciekawie. Jak znajdę trochę czasu to zaszyję się pod kocem i zacznę to czytać na pełny etat. ;) Na razie zostawiam Cię z gwiazdką za pierwszy rozdział. :)
szalonka33 szalonka33 Sep 10
Super początek. Czytam dalej👻👻👻👻😎😎😍😍😍😘
Bardzo fajne. Ciekawy początek. Lecę czytać kolejne. Zobaczymy, co będzie dalej 😊