Şımarık Veliaht #Wattys2016

Şımarık Veliaht #Wattys2016

288K Reads 14.3K Votes 41 Part Story
Zey Queen By sheoZ61 Updated 4 days ago

Arya Yılmaz, 17 yaşındaki şımarık bir veliahttır. Şımarık olduğu kadar herkesin ilgisini çekecek kadar bakımlı ve masraflı bir kızdır kendisi. 

Babası Yılmaz zincirlerinin sahibi olup, kırklı yaşlarının ortalarındadır. 

Arya Yılmaz, annesi öldükten sonra babasının bulduğu sevgilisinden nefret eder. Ne şanstır ki Deniz Hanım'da her ne kadar babasının yanında ona iyi davransa Arya Yılmaz'dan haz duymaz. Arya Yılmaz annesini bir araba kazasında kaybettiğinden beridir insanlara, insan özelliği kaybetmiş bir hayvan gibi davranır. Babası ve 10 yaşından beridir arkadaşı ve köpeği olan Fuffy hariç.

Fuffy, Arya Yılmaz'a ölen annesi tarafından 10. yaş hediyesi olarak verilmiştir ve aralarında kimsenin anlam veremediği güçlü bir bağ vardır. 

Babası, Arya Yılmaz'a çok şımarık olduğunu kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini ve insanlara iyi davranması gerektiğini defalarca söyler. Şımarık kızımız Arya Yılmaz, kendisine söylenen bu sözler karşısında hiç tepki vermez çünkü umursamamayı umursanmadığı zaman öğrenmiş bir kızdır. 

Babası, sevgilisi Deniz Hanım'ın gazına gelerek tek evladı olan Arya Yılmaz'ı, kendilerine ait okuldan alıp bir Anadolu lisesine yazdırır. Bununlada yetinmeyip okulun yakınlarındaki bir apartmandan ev alır Arya Yılmaz'a. 

Arya Yılmaz bunu öğrendiğinde derin bir şok geçirmeyi sonraya saklayarak babasına patlar. Babasının tehditiyle kabul etmek zorunda kalır ama bu oyunu. Çünkü babası onu mirasıyla tehdit eder. Arya Yılmaz'ın gözünü kırpmadan birini öldürebileceği mirasıyla...

Arya Yılmaz'ın bilmediği çok şey vardır gerçek dünya ile ilgili. Bir dediği iki edilmeyen kızımız artık 'olay varsa dalarız abi!' kafasını yaşamaya başlar. 

Şımarık bir veliahtın hikayesi. Arya Yılmaz... Yılmaz zincirlerinin tek varisi...

Ebba zingmark hastasıyım kadının keşke arya bu olsaydı ama aryada güzel yani hiç değilse her kitaptaki gibi barbara palvin değil 😄😄
61ersoy1967 61ersoy1967 Jun 24
Yazar kanki yani adindaki 61 oylesine mi yoksa Trabzonspor lumusun
Biz zaten okumayı sevmeyipte üniversite hayali kuran bir ülkeyiz kimse üzemez oğlum bizi ssksksk
Melike43210 Melike43210 Feb 20
başarılar bende bir hikaye yazıyorum okuyup oy verirsen sevinirim :)
ebrarsukrtl ebrarsukrtl Sep 19
Bişey sorvam veliaht erkeklere deniliyor. Ama kitapta kullandığın kız karakterine veliaht diyorsun ???