Introducing Tap by Wattpad!
Discover addictive chat stories from your favourite Wattpad writers that will make you go 😮😍🔥
CHECK IT OUT
Şımarık Veliaht #Wattys2016

Şımarık Veliaht #Wattys2016

401K Reads 19.8K Votes 47 Part Story
Zeynep✨ By sheoZ61 Updated Feb 11

Arya Yılmaz, 17 yaşındaki şımarık bir veliahttır. Şımarık olduğu kadar herkesin ilgisini çekecek kadar bakımlı ve masraflı bir kızdır kendisi. 

Babası Yılmaz zincirlerinin sahibi olup, kırklı yaşlarının ortalarındadır. 

Arya Yılmaz, annesi öldükten sonra babasının bulduğu sevgilisinden nefret eder. Ne şanstır ki Deniz Hanım'da her ne kadar babasının yanında ona iyi davransa Arya Yılmaz'dan haz duymaz. Arya Yılmaz annesini bir araba kazasında kaybettiğinden beridir insanlara, insan özelliği kaybetmiş bir hayvan gibi davranır. Babası ve 10 yaşından beridir arkadaşı ve köpeği olan Fuffy hariç.

Fuffy, Arya Yılmaz'a ölen annesi tarafından 10. yaş hediyesi olarak verilmiştir ve aralarında kimsenin anlam veremediği güçlü bir bağ vardır. 

Babası, Arya Yılmaz'a çok şımarık olduğunu kendisine çeki düzen vermesi gerektiğini ve insanlara iyi davranması gerektiğini defalarca söyler. Şımarık kızımız Arya Yılmaz, kendisine söylenen bu sözler karşısında hiç tepki vermez çünkü umursamamayı umursanmadığı zaman öğrenmiş bir kızdır. 

Babası, sevgilisi Deniz Hanım'ın gazına gelerek tek evladı olan Arya Yılmaz'ı, kendilerine ait okuldan alıp bir Anadolu lisesine yazdırır. Bununlada yetinmeyip okulun yakınlarındaki bir apartmandan ev alır Arya Yılmaz'a. 

Arya Yılmaz bunu öğrendiğinde derin bir şok geçirmeyi sonraya saklayarak babasına patlar. Babasının tehditiyle kabul etmek zorunda kalır ama bu oyunu. Çünkü babası onu mirasıyla tehdit eder. Arya Yılmaz'ın gözünü kırpmadan birini öldürebileceği mirasıyla...

Arya Yılmaz'ın bilmediği çok şey vardır gerçek dünya ile ilgili. Bir dediği iki edilmeyen kızımız artık 'olay varsa dalarız abi!' kafasını yaşamaya başlar. 

Şımarık bir veliahtın hikayesi. Arya Yılmaz... Yılmaz zincirlerinin tek varisi...

yorumlara bide çok şımarık falan yazmışlar Amk kitabın adı "ŞIMARIK" veliaht zaten neyin kafası
JesseMaria9 JesseMaria9 Jan 07
Sen kimsin ki? Onlar gibi bir canlısın değil mi? Parayla bir bok olmaz. Gıcık gittim kitaba
Uykucusirine22 Uykucusirine22 Jul 14, 2016
Ebba zingmark hastasıyım kadının keşke arya bu olsaydı ama aryada güzel yani hiç değilse her kitaptaki gibi barbara palvin değil 😄😄
61ersoy1967 61ersoy1967 Jun 24, 2016
Yazar kanki yani adindaki 61 oylesine mi yoksa Trabzonspor lumusun
Ya salakmisiniz egolu şımarık diyip duruyonuzda kitabın adı ŞIMARIK veliaht zaten neyin kafası
Hayatwinchester Hayatwinchester May 11, 2016
Biz zaten okumayı sevmeyipte üniversite hayali kuran bir ülkeyiz kimse üzemez oğlum bizi ssksksk