Prenses Anandır ( #wattys2016 )

Prenses Anandır ( #wattys2016 )

143K Reads 11K Votes 43 Part Story
B R A V E ✨ By bravesbooks Updated Aug 08

UYARI! BENCE SİZ SON BÖLÜMLERDEN OKUMAYA BAŞLAYIN ÇÜNKÜ KİTABI YAZMAYA 1-2 SENE ÖNCE BAŞLADIM VE AĞIR BİR ERGENLİK DÖNEMİ GEÇİRDİM. İLLE BAŞTAN BAŞLAYACAKSANIZ EN SON ATTIĞIM DUYURU BÖLÜMÜNÜ OKUYUP ÖYLE DÖNÜN BAŞA.
" Naptın lan salak?! "
" Kraliçeyi bayılttım kanka çok abarttın sende, "
" Kroloçoyo boyolttom çok obotton sondo! Beyin diye bir organımız var Ela niye dışlıyorsun birazcık onu da kullan! Ne demek lan kraliçeyi bayılttım! "
" Kanka yakalandık napsaydım? Bu üçüncü kaçışımız hapislerde çürüyemem! " 
" Ela sen şu kadını içeri taşıyorsun hemen, Allah'tan odası en alt katta, çabuk odasına götür koltuğuna yatır. Bayıldığını anlamaz içim geçmiş der azıcık şansımız varsa. Ben de Yağız'ı arıyorum. Koş! "
Telefonumu çıkardım ve hızlıca rehberimde gezinip aradığım kişiyi buldum
ORGAN MAFYASI
" Yağız biz kaçıyoduk, kraliçe Christen geldi bastı bizi şero, ela isimli müslüman kardeşim ise arkadan gelip bayılttı şu an şatodaki odasına götürdü kısacası help miğğğ! "
" Geliyorum kapat, " 

Ben Bilge. Ve bu da sıradan bir günüm. Eskiden böyle değildi. Şimdi vitaminsiz insan teyzemin eseri olarak zorla Fransa'daki bir Prenses Akademisi'ne yollandım. Her gün kaçma planları yapmaktan devrelerim yandı. Sanırım artık çok bilinmeyenli formül çözme aşamasını bile aştım. Ben... Yılların badgörlü Bilge... Prenses? Ahahahah no.

" Üçüncü defa kaçma planı yaptınız bu şu demek; atıldınız. Yarın bu yaptıklarınız öğrenildiğinde ne yapacaksınız bilmiyorum. "
" Yağız sen ciddi misin? "
" Olmadığım kadar ciddiyim Bilge kafayı yemişsiniz! "
" Yarın bir şekilde dana bulup kurban kesmeliyim. Aldığım en güzel haber bu olum. Allah'ım dana yerine Ela'yı kessem kabul olur mu? "

Atıldım. Fransa sokaklarında öylece kalakaldım. Şu lanet yerden kurtuldum belki. Ama şimdi küçük Emrah'tan bir farkım yok.

gmssila gmssila 6 days ago
Arkadaşim onerdi ve gözden geçirdigimde güzel bir kitaba benziyor👍
Lan tam olarak ben bu karakter, eksik yok fazla yok. Adaşız bile. #BadBilgelereYolVerSeniEzik
Lan tam olarak ben bu karakter, eksik yok fazla yok. Adaşız bile. #BadBilgelereYolVerSeniEzik
saretoyla saretoyla Mar 28
Psikiyatri bölümünü kazanınca psikolog olamazsın psikolog olmam için psikoloji okuman lazım ikisi farklı şeyler psikiyatri sayısal alır psikoloji eşit ağırlık
SelinOzcan04 SelinOzcan04 6 days ago
9 ay bekledikten sonra yaz tatilinin kötü geçmesi insana çok koyuyor ya
Sen aşk mısın yazar? Valla benim de adımla felan arada dalga geçiliyo ama taktik aynı. Dövüyorum @bravesbooks