Derin

Derin

296K Reads 12.5K Votes 57 Part Story
senanuryr By senanuryr Updated Oct 14, 2016

Gözlerim karşımda duran güzeller güzeli birini bulunca olduğum yerde kaldım. Gözlerimdeki yaşlara hakim olamıyordum. Güçsüz bedeni ayakta durmak için debeleniyor, çabalıyor ve sabırsızlanıyordu. Gözlerim gözlerini bulduğunda bana baktığını gördüm, gözleri kızarmış ve şişmişti. Oda benim gibi gözündeki yaşları zorlukla tutuyor olmalıydı. Gözlerinden kaçamak bir damla yaş aktığında dudaklarını büzdü ve diğer yaşları da serbest bıraktı.

Yavaş adımlarla yanına ilerlerken, kollarından onu ayakta tutan Anne ve Babası kollarını bana emanet etmek için hazırlandığında, yavaş adımlarımı hızlandırdım. Bedenimin onun bedeninin sıcaklığına ihtiyacı vardı. Ona yeteri kadar yaklaştığımda kollarımı açtım, Annesi ve Babası Derinin kollarını tamamen bana emanet ettikten sonra yanımızdan uzaklaştılar.

İncecik kollarını omzuma yaslayıp ona sarıldım. Nefesi suratıma çarparken gülümsedim. Onu gerçekten çok özlemiştim.

Dudakları titriyor, gözleri sürekli kapanıyordu. Bedenen yorulmuşa benziyordu. Ölüme meydan okumuş, yenik düşmemeye çalışmıştı. 

Ağzını araladı "Seni, senin beni yarı yolda bıraktığın gibi bırakacağımı düşünmedin değil mi?" Boğuk ve kısık sesi kulaklarımı doldurunca dudaklarım düğümlendi. Bunu düşünmüştüm. Ama bunu ona söyleyemezdim. Kafasına destek çıkmak için kafalarımızı birleştirdim, suratlarımız birbirine çok yakındı "Düşünmedim" yalan söylemek vücudumu iğnelesede, şuan öğrenmesini istemiyordum. Kafasını boynuma gömdü, çaresiz ve yorgun nefesi boynuma vururken kollarından ayrılıp bacaklarına eğildim. Onu bu halde yürütemezdim. Bacaklarından ve sırtından yakalayıp kucağıma aldım. Sesini bile çıkartmadı, zaten buna hali yoktu.

kooksevengillerden kooksevengillerden Jul 09, 2016
Abi kısa süreli gifleri koymayın.gözum takiliyor xjxmxjdj
IpekBalc3 IpekBalc3 Jun 07, 2016
tanıtımda uyumsuz var en sewdiğim film *_*
               kitapa şimimdiden alıştım
ZeynepAtaalp ZeynepAtaalp May 19, 2016
Gerçekten güzel tebrik ediyorum. Benim hikayeme de göz atın gerçek olaylardan yazdım bayılacaksınızz
aleynakya0 aleynakya0 Mar 22, 2016
ohaaa lan tanıtım videosunu sen mi yaptın süper bayuldum smuyumsuzumu yerrum hepsi harika kitabı bügün bitircem 😄😄😄😄
Black_women54 Black_women54 Sep 10, 2016
Uzun süre bakınca kız duvara kafa atıyormuş gibi görünüyor kxkxsmzkz
xxqilknq xxqilknq Mar 17, 2016
C okk tatliskomsu olmuss ☺☺☺☺☺☺😀😀😀😁😁😁😁